Son Dakika: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk İstifa Etti

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa etti.

30.07.2021-10:34 - (Son Güncelleme: 30.07.2021-18:44)Son Dakika: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk İstifa Etti

Son dakika haberine göre Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa etti. Koronavirüs sürecinde yürüttüğü döneme ilişkin birçok eleştirinin mağduru olan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a ilişkin gelen istifa iddiası sosyal medyada yankı bulmaya başladı. 

 SOSYAL MEDYADA YANKI BULDU 

Bakan Selçuk'un istifa ettiği ve bu istifanın da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edilerek kesinleştiği dile getirildi. Koronavirüs salgını nedeniyle Türkiye'deki eğitim süreci de dünyanın diğer ülkelerinde olduğu gibi ağır darbe alırken, öğrenci ve öğretmenler de büyük mağduriyetler yaşadı.Eğitim sürecinde yaşanan sıkıntılar nedeniyle sık sık eleştirilerin hedefi olan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile ilgili gece yarısı ortaya atılan iddia ise kısa sürede gündem oldu. 

İSTİFA İDDİASINA HENÜZ YALANLAMA GELMEDİ 

Bakan Selçuk'un istifa ettiği ve bu istifanın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildiğine ilişkin iddia ortalığı karıştırdı. Resmi makamlardan istifa iddiasına ilişkin henüz bir açıklama yapılmazken, iddiaya yalanlama da gelmedi.

TWITTER'DA TT OLDU

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un istifa ettiğine dair iddiayı paylaşan sosyal medya kullanıcıları konuyla ilgili çok sayıda paylaşım yaparken, konu kısa sürede Twitter'da TT oldu.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal