Son Dakika: Galatasaray'da Fatih Terim Yerine Selçuk İnan Geldi

Galatasaray Futbol Takımı,14 Haziran Pazartesi günü, 'geçici' olacak şekilde antrenör Selçuk İnan yönetimde topbaşı yapacak.

10.06.2021-14:30 - (Son Güncelleme: 10.06.2021-15:00)

Galatasaray, yeni sezonun öncesinde 14 Haziran Pazartesi günü Florya Metin Oktay Tesisleri’nde toplanacak Antrenör Selçuk İnan kontrolünde hazırlıklarına başlayacak olan sarı - kırmızılar, 14 ve 15 Haziran günü iki ayrı grup halinde sağlık kontrollerinden geçecek.

Galatasaray, yeni sezon içerisindeki ilk resmi müsabakasına ise 20 veya 21 Temmuz günü UEFA Şampiyonlar Ligi İkinci Ön Eleme Turu’nda yeşil sahaya inecek. Hollanda’dan PSV Eindhoven, İskoçya’dan Celtic ya da Çekya’dan Sparta Prag takımlarından biri ile eşleşecek olan Galatasaray’ın rakibi, 16 Haziran Çarşamba günü UEFA’nın Nyon’daki merkezinde yapılacak kura çekiminin sonrasında belli olacak.

Galatasaray'dan konu ile ilgili yapılmış olan açıklama şu şekilde:

'Galatasaray Futbol Takımı, 2021 - 2022 sezonu hazırlıklarına başlıyor.

Takımımız, yeni sezon öncesi 14 Haziran Pazartesi günü Florya Metin Oktay Tesisleri'nde bir araya gelecek. Antrenörümüz Selçuk İnan yönetiminde hazırlıklarına başlayacak olan Galatasaray Futbol Takımı'nda 14 ve 15 Haziran günü iki ayrı grup hâlinde sağlık kontrolleri yapılacak.

Sponsor hastanelerimizden Liv Hospital'ın Vadistanbul'daki şubesinde gerçekleştirilecek olan sağlık kontrollerinde, hastane önünde medya mensupları için özel bir yer ayrılacak.

Galatasaray, yeni sezondaki ilk resmi müsabakasına ise 20 veya 21 Temmuz günü UEFA Şampiyonlar Ligi İkinci Ön Eleme Turu'nda çıkacak. Hollanda'dan PSV Eindhoven, İskoçya'dan Celtic veya Çekya'dan Sparta Prag takımlarından biriyle eşleşecek olan Galatasaray'ın rakibi, 16 Haziran Çarşamba günü UEFA'nın Nyon'daki merkezinde gerçekleştirecek kura çekiminin ardından belli olacak.

Takımımızın bu dönemde oynayacağı hazırlık maçları ile ilgili detaylı bilgi ise daha sonra paylaşılacak.'

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR