Sevgiliye, Erkek ve Kız Arkadaşa Atılabilecek Günaydın Mesajları Nelerdir?

Sevgiyi hissetmenin bir yolu da gece atılan iyi geceler mesajı ve sabah atılan günaydın mesajı olabilir. Peki, erkek, kız arkadaşa, sevgiliye atılacak mesajlar nelerdir?

18.06.2021-10:33 - (Son Güncelleme: 18.06.2021-10:33)

Sabah saatleri vakitlerinde sevgiliye, erkek arkadaşa gönderilecek olan günaydın mesajları toplum içerisinde araştırılıyor. En romantik, güzel, komik mesajları araştırıp haberimiz içerisinde sizler için derledik. İşte sevgiliye, erkek arkadaşa, komik ve anlamı günaydın mesajları.

SEVGİLİYE, ERKEK VE KIZ ARKADAŞA ATILABİLECEK GÜNAYDIN MESAJLARI NELERDİR?

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, en güzel günlerle günaydın sana.

Günaydın yüreğime bahar yağmuru gibi yağan, gecemi yıldız yıldız bezeyen, karanlığımı dolunay gibi aydınlatan güzel yüzlü aşkım, günaydın…

Sabah olsun diye herkes güneşin doğmasını beklerken, zavallı güneş de senin uyanmanı bekliyor! Günaydın gün ışığım, benim biricik aşkım!

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi. Günaydın benim biricik sevgilim günaydın benim en güzel yaşamış olduğum günüm.

Seni sevmek güneşe dokunmaya benzer, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır fakat bu hayat, günaydın aşkım.

Ellerimiz uzak kalmış olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim..

Bir sana bir de sabah uykusuna doyamadım, günaydın.

Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayım. Hangisini seçsem diye sürekli bir ikilemdeyim.

Yeni bir gün bugün gülümse, tüm güzellikler başlayacak bugün ile. Günaydın hayırlı günler.

Rüyalarımın sahibi sensin. Uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda. Sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana… Günaydın sevgilim.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım bir de bana gülen fotoğrafına… Benim için en güzel gün seninle uyanmış olduğum gündür sevgilim, günaydınlar sana.

Reklamlarda en tatlı sabahlar çoko kremle başlar diye söylüyorlar ama yanlış en tatlı sabahlar benimle başlar günaydın aşkımm…

Dünyanız mutu hayaIIeriniz de tatIı oIsun. GönIünüze huzur doIsun mutIuIukIar ömrünüzce, her şey de gönlünüzce oIsun. Günaydın sevgi pıtırcığım.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri. Her günüm seninle başlar, seninle daha da güzel hayat, günaydın aşkım.

Mutlulukların peşinizi bırakmadığı, üzüntülerin sana yaklaşamadığı güzel bir gün dilerim. Günaydın.

Yeni bir gün bugün gülümse, tüm güzellikler başlayacak bugün seninle.

Nasıl ki çiçekler sever doğayı, nasıl ki dünya sever evreni, nasıl ki gökyüzü sever yıldızları... İşte ben de seni bu devasa şekilde öyle oldukça çok severim. Sen benim canımsın! Ruhumun sahibi, huzurumun sebebisin. Günaydın benim biriciğim.

Mutlulukların aşkımızla bütünleştiği, üzüntülerin kıyılarımıza ulaşmadığı, aşkın en güzel halinin bize yakıştığı güzel bir güne merhaba diyelim mi sevgilim?

ATILABİLECEK KOMİK MESAJLAR NELERDİR?

İyi insanların hepsine Günaydın. Diğerleri uyanmasa da olur.

Keşke her sabah alarm çaldığında polisler kapıyı kırıp yat yat dese de geri yatsak.

Güzel bir uyku çekmemi temin eden, annemin biricik elleri ile yapmış olduğu yastık, yorgan ve döşeğe gece boyu desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Uyan da balığa gidelim diyemiyorum çünkü Balık sezonu kapandı, günaydın.

Aşık olamıyor musunuz? Sevgiliniz mi yok? Sabahları günaydın mesajları alamıyor musunuz? E ölün bir zahmet, ne diye yaşıyorsunuz?

Eskiden sabahları günaydın mesajları gelirdi, şimdi nesine, iş bankası, burberry, swatch, turkcell… Her şey mi para olmuş…

Dünyanın en güzel cümlesi seni seviyorum diyorlar ya yalan dünyanın en güzel cümlesi bırak biraz daha uyuyayım. Günaydın…

Okula gidenlere günaydın, işe gidenlere daha çok günaydın, boş gezenlere ise daha gün aymadı. Bu saatte aymaz.

Günaydın arkadaşım, uyan artık sabah oldu, horlaya horlaya bir hal oldun yeter artık bizdeki de can…

Uyandığında az daha uyusam bir şey olmaz deyip uyuyan ve gideceği yere geç kalan ardından koşar adımlarla uykulu uykulu evden çıkan herkese günaydın…

Severek ayrılanlar deyince aklıma sadece yastık ve yorganım geliyor benim. Hepinize Günaydın.

Günaydın. La kimse yok mu? Kendimi komşular görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asılan eski püskü çamaşırlar gibi hissediyorum.

Günaydın, sabah sabah bela mısın sen ya diyenlere, oooo sen bana mesaj atar mıydın diyenlere, ulan daha yatacaktım of ya diyenlere günaydın…

Yastık savaşı yapalım mı? Yastığım yok neyle dersen, sen sehpayı al ben kapıyı söküp geliyorum. Günaydın canım.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En Çok Okunanlar