Serdar Ortaç'ın Eşi Chloe Loughnan Kaza Geçirdi!

Ünlü popçu Serdar Ortaç'ın güzel eşi Chloe Loughnan, iş için gittiği Miami'de motosiklet kazası geçirdi. Ünlü popçu, Teve2 ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına bağlandı ve Chloe'nin sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

16.10.2018-12:27 - (Son Güncelleme: 16.10.2018-12:38)

Ünlü popçu Serdar Ortaç'ın model olan eşi Chloe Loughnan, Mimami'e motosiklet kazası geçirdi ve ağır yaralandı.

Serdar Ortaç, Söylemezsem Olmaz'a bağlandı ve eşinin sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Serdar Ortaç, eşi Chloe'nin durumunun ağır olduğunu belirterek, 'Ben haberi dün gece aldım. Motorun arkasında oturuyormuş. Arkadaşı bir burun kırığı ile atlattı. Arkada olduğu için eşim kaza geliyor mu görmüyor.

'SAKAT KALMAMASI MUCİZE'

Sol kol kırık, kalça kemiği çatlak, kaburga çatlak, dizi kapağı çatlak, sol kaşı yarık… Ben artık göze, nazara inansam mı? Bu kızın başına niye böyle şeyler gelir bilmiyorum. Abartmıyorum sakat kalmaması mucize.

'21 EKİM'DE YANINA GİDECEĞİM'

Amerika buradan 14 saat… Dün akşam 22.00'da oldu kaza, o saatten bu saate ayaktayım. 21 Ekim'de yanına gideceğim. İptal edemeyeceğim işler var. Menajerimi gönderdim. Kız çok mutsuz, aylarca hayal ediyor 'Amerika'ya gideyim çalışayım' diye… Bir sürü de iş aldı, gidiyor yemek yiyor, ertesi gün motor kiralamak istiyor başına bu olay geliyor.

'KOCASIYIM DİYORUM BİLGİ VERMİYORLAR'

Sol tarafı komple kırık, kaynayacak diyor doktorlar. Tam açıklama da yapmıyorlar… 'Kocasıyım' diyorum doktorlar bilgi vermiyorlar. Süreyya Yalçın orada, kocasıyla gitmişler yanına. Ayılamadı kız şu an yatıyor. 'Üzülme her şey geçer' dedim.' açıklamasında bulundu.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal