Şarkıcı Gökçe Gözyaşları İçinde Yardım İstedi! Sosyal Medyadan Paylaştı

Uzun zamandır Marmaris'te yaşayan şarkıcı Gökçe, sosyal medya hesabından gözyaşları içinde yardım istedi.

31.07.2021-17:08 - (Son Güncelleme: 31.07.2021-17:08)Şarkıcı Gökçe Gözyaşları İçinde Yardım İstedi! Sosyal Medyadan Paylaştı

Ülkenin çeşitli bölgelerinde etkili olan orman yangınlarından dolayı birçok yerleşim yeri zarar gördü. Uzun süredir Marmaris'te yaşayan şarkıcı Gökçe de başlayan yangınlardan dolayı sosyal medya hesabından peş peşe paylaşımlar yaparak yardım çağrısında bulundu.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE ANLATTI

Video çekerek yaşadığı durumu anlatan şarkıcı, konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı. Zor durumda olduklarından ve çok korktuklarından bahseden Gökçe, şunları söyledi: 'Herkese çok teşekkür ederim merak ediyorsunuz soruyorsunuz… Morallerimiz çok bozuk elimizden hiçbir şey gelmiyor. Yangın bazı yerlerde iki katına, üç, dört katına çıkmış durumda.'


'BÜTÜN MARMARİS YOK OLUYOR'

Gözyaşları içinde anlattığı videoda 'Komşu ülkelerde de yangınlar başladı. Onlar da yardım edemeyecek! Ne yapacağımızı şaşırdık. Mahallenin etrafındaki orman alanları korkunç bir şekilde yanıyor. Köyler zaten yandı. Bizler çantalarımızı hazırladık bekliyoruz. İnanılmaz bir sıcak var ve elimizden hiçbir şey gelmiyor, yapacağımız hiçbir şey yok üzülmekten başka. Çaresiz kaldık. Bütün Marmaris şu anda yok oluyor, bitiyor ve biz çaresiziz.' dedi.

'ÇANTALARIMIZ HAZIR BEKLİYORUZ'

Yangından dolayı yatamadıklarını söyleyen Gökçe 'Evlerimize ne zaman gelecek? diye bekliyoruz. Gece gelecek mi diye uyumuyoruz. Çantalarımız hazır hayvanlarımızı alıp kaçmaktan başka hiçbir şey gelmeyecek elimizden. Ne zaman sönecek bilmiyorum, hiç sönecek gibi görünmüyor. Müdahalelere rağmen sönmüyor. Lütfen işi olmayanlar trafiğe çıkmasın. Arabalarınızla dışarı çıkmayın.' diyerek haykırdı.


'SEFERBERLİK BAŞLATIN'

Fidan bağışı yerine seferberlik isteyen ünlü şarkıcı, 'Marmaris diye bir yer kalmayacak. Yangın daha da büyüyor, Allah aşkına bırakın fidan seferberliğini yardım edin bize. Yangının sönmesine ihtiyaç var fidana değil! Sesimiz olun burası yok oluyor anlamıyor musunuz? Fidan paylaşmak yerine seferberlik paylaşın yalvarırım bitti buralar diyorum.' dedi.



YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal