Terbisil Krem Nedir? Terbisil Krem Ne İşe Yarar? Fiyatı Nedir?

Terbisil krem; mantar tedavisinde başarılı neticeler veren ve terbinafin etkin maddesine sahip bir ilaçtır. Terbisil krem, cilt sorunlarına neden olan birçok mantarı öldürmede ya da daha fazla üreyip çoğalmalarını önlemektedir.

Terbisil Krem Nedir? Terbisil Krem Ne İşe Yarar? Fiyatı Nedir?

Terbisil krem; mantar hastalıklarının tedavisinde iyi sonuçlar veren ve terbinafin etkin maddesi içeren bir ilaçtır. Terbisil krem, cilt sorunlarına neden olan birçok mantarı öldürmede ya da daha fazla üreyip çoğalmalarını önlemede oldukça etkilidir. Terbisil kremin fiyatı 14,94 TL'dir.

TERBİSİL KREM NASIL KULLANILIR?

Terbisil krem pek çok mantar enfeksiyonunun tedavisinde kullanılmakta olup; Tinea kruris (kasık kaşıntısı), Tinea pedis (atlet ayağı hastalığı), Kandidiasis (isilik), Pityriazis versicolor ve Tinea korporis (saçkıran) gibi rahatsızlıklar, Terbisil kremin kullanım alanlarından bazılarıdır.

Terbisil krem, derinin hastalıklı bölgelerine aşağıda belirtilen şekilde uygulanmalıdır:

  1. Tinea pedis (Atlet ayağı): 1 hafta süreyle günde bir defa.
  2. Tinea kruris (Kasık kaşıntısı) ve Tinea korporis (saçkıran): 1 hafta süreyle günde bir defa.
  3. Deri kandidiyazisi (İsilik): 1 hafta süreyle günde 1 veya 2 defa.
  4. Pitiryazis versikolor (Samyeli): 2 hafta süreyle günde 1 veya 2 defa.

Kullanmaya başladıktan birkaç gün sonra enfeksiyonunuzda iyileşme olsa bile, belirtilen tedavi müddetince kremi uygulamaya devam ediniz. Krem düzenli şekilde kullanılmazsa ya da belirtilen tedavi süresi dolmadan bırakılırsa, tekrar enfeksiyon görülebilir.

Son Dakika Sağlık Haberleri için sayfayı aşağı kaydırın.

 

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR