Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada altın görmek ne anlama gelir? Rüyada altın bilezik görmek ne anlama gelir? Rüyada altın görmek hayırlı mıdır? Rüyada altın görmek maddi anlamda ne anlama gelir?

26.06.2020-14:32 - (Son Güncelleme: 16.04.2021-10:20)Rüyada Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada altın görmek erkeklerin gördüğü bir rüya ise olumsuz bir anlamı vardır. Bu noktada özellikle rüyada altın taktığını gören erkeklerin dini bakımdan olumsuz bir yolda olduğuna inanılır. Maddi boyut ile yakından ilgilenirken manevi hayatı ıskalayan kişilerin bu tip rüyalardan feyz alarak asıl aleme yatırım yapmayı unutmaması gerekiyor.

Rüyada altın görmek maddi bağlamda destek alınma anlamına gelir. Fakat altının kirlendiğini görmek size para gelecek olan kaynağın helalliği ile alakalı sıkıntıların olduğunu da yansıtmaktadır.

Altının renginin solmuş olduğunu görmek maddi bağlamda rızık elde etmek için çok fazla çaba sarf etmediğiniz manasına da gelecektir.

Bu yorumun temel sebebi ise İslam dininde erkeklerin altın takmasının mekruh olarak görülmesidir. Erkeklerin evlendikten sonra dahi altın yüzük takmasının ya da altın bir takı kullanmasının mantık çerçevesinde olmadığının dile getirilmesi gerekir. Kadınlar için bu tür biri durum söz konusu değildir. Kadınlar diledikleri gibi altın kullanabilir. Herhangi biri mekruh ya da günah gibi bir ibare yoktur.

RÜYADA ALTIN GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyanızda hakim rengin hangisi olduğunu hatırlarsanız yorum yapmak daha kolay bir hal alacaktır. Özellikle kırmızı rengin direkt olarak hayırsız bir olaya delalet ettiği bilinmelidir. Bunun tam tersi yeşil renk ise kişilerin hayırlı bir yolda olduklarını sembolize eder. İstiareye yatan kişilerin de gördükleri rüyaların yorumlanması kapsamında iki temel kriter kırmızı ve yeşil renklerdir. Rüyada bu renklerin yanı sıra yılan ya da çiyan gibi unsurların görülmesi de çevrenizde yer alan art niyetli bir akrabaya delalet eder.

Altın ile aynı rüya bağlamında görülmüş olması da sizin elde edeceğinizi kazanımın farklı kişiler tarafından çekilemediği manasına da gelecektir. Altın görürken rüyaların detaylarını uyanır uyanmaz not almalısınız. İlerleyen saatlerde ve hatta yeniden uyuma durumunda rüyanın tüm detaylarının zihninizden silinip gidebileceğinin de farkında olmanız gerekiyor. Uyanır uyanmaz tek kelimelik notlar halinde dahi olsa gerekli olan incelemeleri yapmak sizin için verimliliği en yüksek dereceye çıkacaktır.

ALTIN GÖRMEK MADDİ ANLAMDA NE ANLAMA GELİR?

Rüyada altın görmek maddi bakımdan olumlu adımlar atacağınız anlamına gelmektedir. Altının aynı zamanda rızık manasına geldiği de dile getirilmelidir. Bir kadının rüyasında altın görmesi yakın bir zamanda maddi bakımdan bir destek alacağı ya da uzun senelerdir ödenmeyen bir borcunun ödenmesi anlamına da gelir. Bu konuda ayrıca dikkatli olmalısınız. Hayatınızda bu tür gelişmeler olurken rüyanın detaylarına dikkat etmelisiniz. En ufak bir detayın dahi rüyanın genel yorumlanma  adımını değiştirebileceğinin belirtilmesi gerekiyor.

 

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal