QNB Finansbank'tan Çok Konuşulacak Karar! Aşı Olmayanları Binaya Almayacaklar

Türkiye'de bulunan şirketler çalışanları için aşı sürecini hızlandırmak istiyor. QNB Finansbank'tan gelen şok karar ise herkesi şaşırttı.

17.06.2021-17:36 - (Son Güncelleme: 17.06.2021-19:06)QNB Finansbank'tan Çok Konuşulacak Karar! Aşı Olmayanları Binaya Almayacaklar

Pandemi döneminde koronavirüsle mücadele kapsamında üstün bir performans gösteren Türkiye, başarı oranıyla oldukça öne çıkmış durumda. Aşılama konusunda dünya liderleri olan ülkelerin konumuna yükselen Türkiye başarısıyla en önde olanlar arasında. 

Dünya genelinde vatandaşına yaptığı aşılamayla en önde gelenler arasında gelirken bir günde 1 milyon 240 bin 311 doz aşı yapabilen tek ülke Türkiye oldu.

Aşılanma hızına dahil olan şirketler, çalışanlarını aşı olmaya davet etmeye devam ederken de QNB Finansbank çalışanlarının bu sabah, elektronik posta kutularına düşen ilginç mail gündemde popüler oldu.

AŞI OLMAYANLARI BANKA BİNALARINA ALMAYACAKLAR

Bankanın Genel Müdürü Temel Güzeloğlu tarafından tüm personele hitaben yazılan mailde en çok dikkat çeken cümle ise 'Aşı olmaktan imtina edenleri banka binalarımıza nasıl almayacağımızı konuşuyoruz' oldu.

Paramedya'nın aktardığına göre Genel Müdür Temel Güzeloğlu mailinde; 

'Lafı uzatmayacağım: Hepinize aşı olma hakkı açıldı. Hemen aşı randevunuzu alın ve olun! Hem kendiniz hem çalışma arkadaşlarınız hem de sevdiklerinizin sağlığı için... Sadece aşınızı olmakla kalmayın, çevrenizdekileri de aşı olmaya ikna edin.

Ben ve ailem aşılarımızı olduk; Yönetim Kurulu üyelerimiz aşılarını oldu; tüm Genel Müdür yardımcılarımız aşılarını oldu.

Aşılar güvenli ve bizleri hastalıktan koruyacak tek araç! Türkiye genelinde vaka sayıları düşüyor gibi görünse de yeni varyantların Türkiye'ye de gelme riski hala var ve bu çok ciddi bir risk. Şu günlerde hepinize aşı fırsatı açılmışken bu fırsatı hemen yakalayın.

İlk ay içerisinde bankamızda aşı olan çalışan oranımızı yüzde 95 degil, yüzde 97 degil, yüzde 99.9 degil, yüzde 100 görmek istiyorum.

Hatta daha ileriye gideyim; aşı olmaktan imtina edenleri banka binalarımıza nasıl almayacağımızı konuşuyoruz.

Son kez: hiç vakit kaybetmeyin, hemen aşı randevunuzu alın, aldırın.' açıklamasında bulundu.

İŞTE O MAİL;

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR