Piyasaya yeni giren Shapeshift coin güvenli mi alınır mı?

Kripto para borsasında gün geçtikçe coinlerde artış görülmektedir. Son dönemlerde borsada yer alan Shapeshift coin merakları arttırırken yatırımcıların da dikkatini çekti. Shapeshift coin nedir, ne işe yarar? İşte detaylar...

06.07.2022-14:25 - (Son Güncelleme: 06.07.2022-14:25) Piyasaya yeni giren Shapeshift coin güvenli mi alınır mı?

Shapeshift coin hakkında merak edilen  yanıt arayan vatandaşlar yatırımlarını yapmadan önce coin araştırması yapmaktadır. Özellikle son dönemlerde popüler hala gelen Shapeshift coin ise nasıl çalıştığı ve nasıl satın alındığı merak edilmektedir. İşte, Shapeshift coin hakkında tüm detaylar haberimizde yer almaktadır 

Shapeshift nedir, ne işe yarar? 

Kripto para alımlarında kolaylıkla işlem gören Shapeshift coinler için ek olarak takip edilmesi için düzenlenen bir platform olmuştur. Shapeshift, kullanıcılarına her zaman kolaylık verip kontrollü şekilde bilgileri elinde tutması gerekir. Hesap oluşturulmasında kimlik doğrulama işlemlerinde cüzdanın bağlanması yeterli olacaktır. 

Shapeshift nasıl çalışır? 

Kripto para borsasında ticaretin ilerlemesi ve satın alınması da elde edilen kazanç ücretsiz olarak gerçekleşen platformdur. Yüzde 100 merkeziyetsiz ve topluluğa ait olarak güven vermektedir. Coinlerin güvence altına alınmasında kişilere büyük rol düşerken aynı zamanda ise erişebilecek tek kişide sizlersiniz. 

THORChain ve 0x’in gücünü kullandığı gerçeği göz önüne alındığında, proje aynı zamanda çok zincirlidir. Bu, 750 token listelemesi durumunda kimlik bulunmadan ek ödemelerde aynı zamanda erişebilirlik de yer almaktadır. 

Shapeshift coin nedir?

Shapeshift nedir, FOX coin nasıl alınır? 

Yatırım yapılmadan önce itina ile araştırılan coinler için öncelikle merak edilen konu satın alma işlemleridir. Projeye yatırım yapmak isteyenler öncelikle ilgili olan borsa üzerinden hesap açmak zorundadır. Shapeshift yer aldığı borsalar şöyledir;  MEXC, Gate.io, Huobi Global, Coinbase Exchange.

Şahsenem Aktaş
sahsenem@haber365.com.tr
YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal