16.09.2020-15:50 (Son Güncelleme:08.05.2021-04:33)


1

Netflix, her kategoriden içeriğe erişim imkanı sağlarken ailecek de izlenebilecek filmler merak ediliyor. Daha çok skandallarla, pedofili yapımlarla gündeme gelen platformda, ailecek izlenebilecek filmler de mevcut. İşte, Netflix'te ailecek izlenebilecek filmler...



2

CHARLIE’NİN ÇİKOLATA FABRİKASI

CHARLIE’NİN ÇİKOLATA FABRİKASI

Sıra dışı bir görünüme sahip olan Willy Wonka’nın bir çikolata fabrikasında yaşanan maceralarını konu alan film, ailecek keyifle izlenecek filmler arasında yerini alıyor.



3

AYLA

AYLA

Netflix'in ailecek izlenebilecek filmler listesindeki yapımlardan bir diğeri, Ayla filmi olmaktadır. Gerçek bir hikayeden yola çıkarak beyaz perdeye aktarılan filmde, her türlü duyguyu yaşayarak güzel bir film deneyimi yaşayacaksınız.



4

INTO THE WILD

INTO THE WILD

Unutulmayan maceraperest Christopher McCandells’in trajik yaşam hikayesini konu alan filmde; tüm imkanları elinin tersiyle iterek vahşi yaşamda bir arınma arzusu duyan genç bir adamın maceralarla dolu hikayesine tanıklık edeceksiniz.



5

ÇILGIN HIRSIZ

ÇILGIN HIRSIZ

Kötü kalpli Gru, gökyüzünden Ay’ı çalmak için bir plan yapar. Ancak işler plandığı gibi gitmez. Kimsesiz üç çocuğun bakımını üstlenmek zorunda kalınca görevini yerine getirmekte zorlanır.



6

PK

PK

Peekay'ın; tanrıyı arama serüvenini konu alan film, izleyenlere karakterin bu arayışı üzerinden felsefik yolculuklara yelken açtırırken, aşk ve hayat dolu sıcacık bir hikayeyi ele alır.



7

ÇILGIN ÇOCUKLAR

ÇILGIN ÇOCUKLAR

Evin küçük ufaklıkları, gizli ajan olan ebeveynlerini Alexander Minion’ın pençelerinden kurtarmak zorunda kalmıştır. Bu durumda yeni maceralarla roller tersine döner.



8

INTERSTELLAR

INTERSTELLAR

Bilim-kurgudan drama, gerilimden heyecana kadar pek çok duyguyu içinde barındıran bir film var sırada. İnsanlığın yok olma tehlikesiyle karşı karşıya geldiği bir zamanla karşı karşıya kalınmıştır. Film, bu süreçte bir grup astronotun insanlığın yaşamını sürdürebilmesi için yeni bir gezegen bulmak uğruna çıktığı maceralı yolculuğu konu alır.