Nefes Nefese Dizisi Yeni Bölümü Olan 1. Bölümde Neler Yaşanacak?

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Nefes Nefese dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes Nefese dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes Nefese 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes Nefese yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının yanıtı haberimizin detayında...

05.06.2018-15:33 - (Son Güncelleme: 05.06.2018-15:23)

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Nefes Nefese dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes Nefese dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes Nefese  1. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes Nefese yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntıları...

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun gibi ünlü isimlerin yer aldığı Nefes Nefese dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı.

NEFES NEFESE 1. BÖLÜM FRAGMANI

Nefes Nefese dizisi 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes Nefese dizisi 1. bölüm fragmanında; Rüya, babası Ayaz ile sakin bir hayat sürerken hayatında hiç görmemiş olduğu annesinin Suriye'de olduğunu öğrenir.

Rüya annesinin hayatta olduğunu öğrendikten sonra Suriye'ye gitmeye karar verir ancak oraya girebilmesinin tek şartı Boran ile sahte bir evlilik yapmaktır.

Bu planı yapmayı düşündüğü esnada yolu Yusuf ile kesişir ve kendisini Antakya'da kalabalık bir ailenin içerisinde bulur. 

Nefes Nefese dizisi çok yakında Star TV'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR