Mustafa Sarıgül, Hastaneye Kaldırıldı

Mustafa Sarıgül, Batman'da gıda zehirlenmesi yaşaması üzerine hastaneye kaldırıldı. (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, uçaktan inmesinin ardından gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanede tedaviye alındı. Daha sonra Taburcu olan Sarıgül, ‘Sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür ve dua etsek azdır’ dedi.

11.04.2021-18:09 - (Son Güncelleme: 11.04.2021-18:13)Mustafa Sarıgül, Hastaneye Kaldırıldı

TDP lideri Mustafa Sarıgül, bazı ziyaretlerde bulunmak üzere Batman'a geldi. Sabah saatlerinde uçakla Batman Havalimanı'na inen Sarıgül, rahatsızlandı. Bunun üzerine Sarıgül, Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Yapılan incelemede Sarıgül'ün gıda zehirlemesi geçirdiği gözlemlendi. 3 saatlik tedavisinin ardından taburcu olan Sarıgül, partisinin Batman İl Kongresi'nin yapıldığı düğün salonuna geldi. 

‘SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA NE KADAR DUA ETSEK AZDIR’ 

Kongrede sağlık durumuna ilişkin açıklama yapan Sarıgül, gıda zehirlenmesi geçirdiği ifade ederek, kendisiyle ilgilenen sağlık çalışanlarına da teşekkürlerini iletti. 

Sarıgül, ‘Bugün büyük heyecanla, büyük gururla Batman'a gelmenin onurunu yaşıyoruz. Biraz gecikmeli geldim. Allah, hepimize önce sağlık versin. Gıda zehirlenmesi yaşadım. Sağlık çalışanlarımıza ne kadar teşekkür ve dua etsek azdır. 3 saat önce gerçekten bir sağlık problemiyle karşı karşıyaydım. Allah'ıma hamdolsun ki bugün bu güzel ilimizde, mütevazı ilimizde insanları yiğit olduğu mert olduğu Batman’dan bütün ulusa seslenmenin gurunu yaşıyorum’ dedi.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR