Metro Turizm'de Muavinin Tacizine Uğrayan 17 Yaşındaki Genç Kız Yaşadıklarını Anlattı

Metro Turizm'de bir muavin tacizi daha! Henüz 17 yaşındaki genç kıza bakarak kendini tatmin eden tacizci anbean görüntülendi.

22.10.2020-16:25 - (Son Güncelleme: 22.10.2020-16:36)Metro Turizm'de Muavinin Tacizine Uğrayan 17 Yaşındaki Genç Kız Yaşadıklarını Anlattı

Uzun soluklu otobüs yolculuklarında tacize uğrayan kadın sayıları maalesef artıyor. Tam da bu hususta sicili kabarık olan Metro Turizm'de bir kadın daha muavin tacizine uğradı.

Aktarılan bilgiye göre henüz 17 yaşında olan genç kız, muavinin tacizine uğradı.

Yaşadıklarını hafızasından silemeyen genç kadın başına gelenleri şu ifadelerle aktardı:

''Edirne'den İstanbul'a giderken yolculuk sırasında muavin tarafından sözlü tacize uğradım ilk başta. Benim birkaç kere yerimi değiştirdi.

En arka sıraya geçtiğimde birkaç kere dokundu bana. Benim yerimi değiştirdi, ben de her defasında onun söylediklerine uydum.

Belli bir süreden sonra gülmeye başladı. Ben de çok rahatsız oldum, ona bakmamaya gayret ettim. Daha sonra benim hizamdaki yan koltukta oturdu.

Ben şüphelendim ilk başta, sonra ona bakmaya başladığımda rahatsız oldum ve videoya çektim. Her defasında yanıma geldi bana HES kodumu sordu. Yoksa alabileceğini söyledi.

Daha sonra arkadan koluma dokunarak bana 'Poğaça ister misin' diye sordu. Ben de 'teşekkür ederim' diyerek önüme döndüm

Daha sonra o yanlışı yapmaya başladı. Sonra yanına giderek 'Ne yapmaya çalışıyorsun' diyerek tepki gösterdim.

Ben tepki gösterince tuvaletinin olduğunu söyleyerek benden özür diledi ve 'af edersiniz' dedi. Bir süre sonra da oturduğu yerden kalktı. Sonra bende otobüsten inince de tavrımı korudum.

Ben küçüğüm otobüste böyle şeyler yapması çok saçma. Durumu aileme bildirdim. Karakola gittik şikayetçi olduk. Ben büyüklerime sesleniyorum, böyle insanlar toplumda olmasın''

Tacize maruz kalan genç kızın annesi bu olaya sessiz kalmayarak, tacizcinin ceza alması için elinden gelen her şeyi yapacağını dile getirdi.

Tacize uğrayan 17 yaşındaki genç kızın annesi şunları söyledi: 

''Bu çok kötü bir durum. Biz evladımızı emanet ediyoruz bildiğimiz ve güvenilir bir firma olduğunu düşünerek.

Ama yapılan çok yanlış bir şey. Benim çocuğum daha 17 yaşında ve reşit bile değil. Ben bir anne olarak bunun böyle kalmasını istemiyorum. Cezası neyse çekmesini istiyorum. Şikayetçi oldum, ne gerekiyorsa yaptım.

Böyle kalsın istemiyorum, sonuçta herkesin evladı var. O şahsın halen dışarıda olduğunu da duyduk.

Zaten sicili de temiz değilmiş, daha önce başka suçlar da işlemiş. Ben bir anne olarak bunun cezası neyse bulmasını istiyorum, tutuklansın.''

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal