Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola Doğum Gününü Böyle Kutladı!

Ezgi Mola, 37 yaşına girdi. Ünlü oyuncu doğum gününü sevgilisi Mustafa Aksakkallı ile birlikte kutladı.

29.03.2021-16:26 - (Son Güncelleme: 29.03.2021-16:26)Masumlar Apartmanı'nın Safiye'si Ezgi Mola Doğum Gününü Böyle Kutladı!

Masumlar Apartmanı dizisi’nin Safiye’si Ezgi Mola, 37 yaşına girdi.

Ünlü oyuncu yeni yaşını sevgilisi Mustafa Aksakallı ile birlikte kutladı. Instagram hesabından doğum günü pastasıyla çekilen fotoğrafını paylaşan Mola, ‘Sevgi dolu, birbirimizi yargılamadığımız, ötekileştirmediğimiz , ayıplamadığımız, şiddetsiz, huzurlu bir yaş diliyorum kendime ve hepimize. Bana hep hissettirdiğiniz sevginiz için teşekkür ederim, her şey gönlümüzden geçtiği gibi olsun. Sağlıkla, aşkla, huzurla’ şeklinde bir not düştü. 

Mustafa Aksakkallı da sevgilisi Ezgi Mola'nın doğum gününü Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla kutladı.


KANSERLİ ÇOCUKLARA UMUT OLDU

Ünlü oyuncu, doğum günü için İyilik Paylaş platformu üzerinden bağış kampanyası başlattı. Kanserli çocuklara umut olan kampanya kapsamında Kanserli Çocuklara Umut Vakfı için 15 günde, 48 bin TL toplanması amaçlandı. Rekora imza atıldı ve 4 günde hedeflenen miktar aşıldı. Bağışlar, 49 bin TL’ye kadar ulaştı. 

Ezgi Mola, sosyal medya hesabından bağış yapan tüm sevenlerine teşekkür etti ve kampanyanın 29 Mart’a kadar devam edeceğini açıkladı.  

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Modal