Maltepe'de Küçük Kıza Taciz Rezilliği

Maltepe'de 13 yaşındaki küçük kız okuldan eve dönerken, arkasından binaya giren kişinin tacizine uğradığı belirtildi.

03.03.2021-13:17 - (Son Güncelleme: 03.03.2021-13:17)Maltepe'de Küçük Kıza Taciz Rezilliği

İstanbul'un Maltepe ilçesi Altayçeşme Mahallesinde gerçekleşen olayda, okuldan dönen 13 yaşındaki kız öğrenci, evine gireceği anda arkasından takip eden bir kişi tarafından taciz edildi.

Şüpheli kişi, kız öğrenciye evinin önünde bir madde koklatmayı çalışınca kız öğrenci ile saldırganın arasında bir süre kargaşa yaşandı.

SALDIRGAN OLAY YERİNDEN KAÇTI

Kız çocuğunun çığlıklarını duyan apartman sakinleri dışarı çıkarak duruma müdahale edince saldırgan olay yerinden kaçtı.

İhbarın gelmesiyle olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri, etraftaki güvenlik kamera kayıtlarını incelemeye aldı. Ekipler görgü tanıkların ifadeleri alınması için polis merkezine gönderildi.

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Kız çocuğunun ifadesi Üsküdar Çocuk Şube Müdürlüğü'nde pedagog tarafından alındı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma sürüyor.

‘SALDIRGAN KIZIMIN OMZUNA VURARAK YERE DÜŞÜRMÜŞ’

Kızın annesi Ebru Toker, ‘Babası kızımı okuldan alıyor. Saat 17.00 gibi apartmanın önüne bırakıyor. Kızım da apartmandan içeriye girerken arkasına baktığı sırada bir kişi eliyle kızımın ağzını kapatıp omuzuna vurarak yere düşürüyor. Kızımın sırtında çantası var. Ondan dolayı fazla hareket edememiş. O saldırgan kızıma ilaç gibi bir şey koklatmaya çalışmış. Daha sonra kızım çığlık atmaya başlamış. Çok bağırınca birinci kat komşumuz evden çıkıp aşağı inince saldırgan kaçmış.’ dedi.

YORUM YAZ..

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR