Yıllar sonra ortaya çıkan 90'ların ünlü arabask şarkıcısı Devran Çağlar'ın son halini görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Yıllardır Almanya'da yaşamını sürdüren Çağlar uzun bir aradan sonra ortaya çıktı.

''Öldürürüm kendimi, Yakarım bu şehri'' gibi şarkılarla fazılarımızda yer eden ünlü şarkıcı uzun süre ortalarda yoktu.

Bir dönem öldü iddialarıyla gündeme gelen, bıyıklı ve kıvırcık saçlarıyla bilinen Devran Çağlar'ın yeni imajı herkesi hayret ettirdi. Sosyal medyada çıkan öldü iddialarının ardından bir çok isim Devran Çağlar'ı araştırdı ve onun yeni halini görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Devran Kısa kıvırcık saçlarını uzatmış ve bıyıklarını kesmiş.

Devran Çağlar, bir dönem usta oyuncu Eşref Kolçak'ın çocuğu olduğunu iddia etmesiyle gündeme gelmişti.''Babam ergenlik dönemine girdiğimde yaptığım cinsel tercihimden ötürü beni dışladı. Bir süre duygularıma engel olmayı denedim ama başaramadım. Babama hayatımı bu yönde yaşayacağımı söylediğimde çok sinirlendi ve beni hayatından çıkarttı. 20 senedir babamla bir kez bile karşılaşmadık'' şeklinde açıklama yapmıştı.

Gerçek ailemle barışıp onlarla birlikte mutlu bir hayat sürmek istiyorum diyen Çağlar'ın iddialarını Eşref Kolçak, kesin bir dille yalanlamıştı.Eşref Kolçak açıklamasında; ''Allah bu iddiaları çıkaranları kahretsin. Benim 56 yıllık evliliğim boyunca bir tek eşim Özcan Kolçak oldu ve benim tek oğlum var; o da Harun Kolçak'tır. Bu gibi haberlerden zevk alanları Allah'a havale ediyorum'' ifadelerine yer vermişti.
Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.