Yeşim Salkım 13 Nisan'da vizyona giren rol aldığı 'Eğreti Gelin Ladik' filminin gişede çakılmasıyla ilgili yapılan eleştirilere ağır sözlerle karşılık verdi. Salkım; ''Biz festival filmi çektik. O fındık kıvamında beyniniz bunu anlamaz'' dedi.

3 GÜNDE 796 KİŞİ İZLEDİ

Başrollerinde Yeşim Salkım, Hakan Eren, Ali Ekberol, Sevinç Meşe, İlkay Kayku ve Şükran Kozalı gibi isimlerin birlikte oynadığı Eğreti Gelin Ladik filmi 13 Nisan'da vizyona girdi. Film ilk 3 günde sadece 796 kişi tarafından izlendi. 34 salonda gösterime giren filmi 10.745 TL'lik hasılat yaptı.

Çok az kişi tarafından izlenen filme eleştiri yağdı.

YEŞİM SALKIM SİNİRLERİNE HAKİM OLAMADI

Filmin başrol oyuncusu Yeşim Salkım gelen eleştirilere çok ağır sözlerle karşılık verdi. Sosyal medya hesabından yayınladığı videonun altına şunları yazdı:

''Varsın gişede çakılsın ahlakta dimdik ayaktayız çok şükür. Sinema sanatı bilmeyen hadsizlere cevaben bu; siz kim film eleştirmeni olmak kim, gitseniz ne yazar? Sizin gibilerin bu konuda bilgisi uyduruk aşk dizilerinden öteye gitmeyeceğinden yormayın o fındık kıvamında beyninizi, yazık zaten işlevi yok haydi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.

İLİşKİLİ GALERİLER