Sözü ve müziği Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın, Yavuz Bingöl ve Ümit Yılmaz'a ait 'Milletin Duası' türküsü klibi yayınlandı. Klipte İbrahim Tatlıses başta olmak üzere bir çok sanatçı bir araya geldi.

Bir süredir Afrin'de devam eden 'Zeytin Dalı' operasyonuna katılan Mehmetçikler için yazılan türkü ünlü sanatçılar tarafından seslendirildi.

Zeytindalı harekatı başta olmak üzere vatan için mücadele eden tüm askerlerimize ithafen hazırlanan türkü tüm televizyonlarda yayınlanmaya başladı.

ÜNLÜ İSİMLER BİRARADA

Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Cengiz Kurdoğlu, Yavuz Bingöl, Sibel Can, Seda Sayan, Alişan, Fettah Can, Kutsi, Metin Şentürk, Elif Buse Doğan gibi ünlü sanatçılar 'Milletin Duası' türküsü için kameralar karşısına geçti.

Operasyonda şehit düşen askerlerimizi bir kez daha yad etmek, gazilere ve millete teşekkür amacıyla hazırlanan klip izleyenleri duygulandırdı.

Hem kahramanlığa hem hüzne değinen video klipte, Cumhurbaşkanının Hatay'da sınır karakolunu ziyaret edip, kamuflajıyla askeri selamladığı görüntülerine de yer verildi. 'Milletin Duası' klibi ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şehitlikte ettiği duayla sona eriyor.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.