Survivor'da Kıbrıs Finaline Kim Kaldı? Survivor 2018 Kıbrıs Finaline Kim Gidiyor?

Survivor 2018 büyük finale az bir süre kala dün akşam yayınlanan bölümde Adem ve Nagihan sembol final oyununda karşı karşıya geldi. İki yarışmacı kıyasıya rekabet etti. Peki, Survivor'da Kıbrıs finaline kim kaldı? Survivor 2018 Kıbrıs finaline kim gidiyor? İşte ayrıntılar...

Survivor'da Kıbrıs Finaline Kim Kaldı? Survivor 2018 Kıbrıs Finaline Kim Gidiyor?

Survivor 2018 büyük finale gitmeyi garantilemek için dün akşam yayınlanan bölümde Adem ve Nagihan sembol final oyununda mücadele etti. İki başarılı yarışmacı kıyasıya rekabet etti. Peki, Survivor'da Kıbrıs finaline kim kaldı? Survivor 2018 Kıbrıs finaline kim gidiyor? sorularının yanıtı haberimizin detayında...

TV8 ekranlarında yayınlanan, sunuculuğunu ve yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın gerçekleştirdiği Survivor 2018 yarışmasında final heyecanı artarak devam ediyor.

Survivor 2018 dün akşam ekranlara getirilen sembol final oyununda Adem ve Nagihan Kıbrıs'taki büyük finale gitmeyi garantilemek için kıyasıya rekabet etti.

Sembol final oyununun sonunda kazanan taraf Adem oldu. Adem hem Kıbrıs büyük finale gitmeyi garantiledi hem de adı eleme adayı olarak yazılmayacak.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR