Reyting rekorları kıran 'Survivor 2018' yarışmasının sunucusu Acun Ilıcalı, Adem ve Turabi arasında yaşanan kavga sonucunda ada konseyinde yarışmacılara uyarı üstüne uyarı yaptı. İşte ünlü yapımcı ve sunucu Acun Ilıcalı ve All Star takımında mücadele eden Adem ve Turabi'nin açıklamaları...

Ada konseyinde konuşan dört kız çocuğu babası Acun Ilıcalı, "Kendimizi hiç istemediğimiz bir olayın içinde bulduk. Üzücü bir olay. Oyun dönüşünde Adem ve Turabi arasında çok ciddi bir tartışma yaşandı. Survivor'da hiç istemediğimiz gerginlikteki bir tartışmaydı. Bu olayları tabii ki yaşamak istemiyoruz. İki tarafa da bu olayın çok ciddi bir uyarı olarak bizde karşılı olduğunu ve bir daha yaşanmamasını net olarak tebliğ ettiğimizi söylemiş olayım. Bu boyutta bir tartışmayı asla istemiyoruz ve tekrarlanmamasını sizden garanti şeklinde duymak istiyoruz. Sizden net beklentimiz bunun bir daha yaşamaması. Daha fazla konuşmak istemiyorum, bu konunun kapanıp acilen unutulması gerekiyor" dedi.

All Star takımının başarılı yarışmacısı Turabi Çamkıran, "Öncelikle kız kardeşlerimden özür diliyorum. Benim için oldu bitti, bir daha da olmaz. Kimse kusura balkmasın" ifadelerini kullandı.

Adem Kılıççcı ise "Böyle güzel iki galibiyetin ardından böyle bir şey yaşanmasını ne ben isterim ne de herhangi birisi ister. Bazen uğursuzluk insanın istemeği anda gelir ve can sıkar. Suçlu veya suçsuz aramıyoruz, bir trafik kazası. Bundan sonra birbirimize konuşurken, davranırken biraz daha dikkatli olmamız gerekiyor, bunu da öğrenmiş olduk. Kadın yarışmacıların hepsi kardeşimiz, ister istemes biraz agresif olup onların da korkmasını sağladık. Kusura bakmasınlar'' açıklamasını yaptı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.