Serenay Aktaş ile Kenan Acar önceki akşam objektiflere yakalandı. Çift mutluluk pozları verdi. Serenay aktaş İlişkileriyle ilgili soruyu, 'Gördüğünüz gibi ben çok mutluyum' şeklinde cevapladı.

Geçtiğimiz akşam görüntülenen Serenay aktaş ve Kenan Acar kameralara mutluluk pozu verdi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Aktaş; ''Gördüğünüz gibi her şey yolunda, ben mutluyum'' dedi.

SERENAY AKTAŞ KİMDİR?

Adını Survivor'la geniş kitlelere duyuran futbolcu Serenay 1993 tarihinde İstanbul, Bakırköy'de doğmuştur.

KADIN FUTBOLCU

Serenay Aktaş 15 yaşında iken Zeytinburnu Spor takımında futbol kariyerine başlamış ve 2 sezon sonrada Antalya Spor futbol takımına transfer olmuştur. Zeytinburnuspor'da futbol hayatına başlayan Serenay Aktaş iki sezon sonra 1207 Antalyaspor'a transfer olmuştur. Futbolculuğunun yanı sıra bir çok dizide rol alan Aktaş, adını katıldığı Survivor yarışmasında geniş kitlelere duyurdu.

 

KENAN ACAR KİMDİR?

'Medcezir' dizisindeki 'Murat' karakteri ile oyunculuk kariyerine başlangıç yapan Kenan Acar 6 Mart 1990 yılında İzmir Karşıyaka'da doğdu. Üniversite yıllarına kadar KSK ve Tuborgda basketbol oynadı. İzmir Bornova Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesini kazanarak İstanbula yerleşti. Daha sonra Amerikada Stella Adler Oyunculuk Stüdyosunda oyunculuk teknikleri ve kamera oyunculuğu üzerine eğitim aldı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.