Survivor 2018'in Yeni Bölümü Olan 44. Bölümde Neler Yaşanacak?

TV8'in tekrardan yükselişe geçen yarışması Survivor 2018 yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor 2018 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularının yanıtı haberimizde...

TV8'in tekrardan yükselişe geçen yarışması Survivor 2018 yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor 2018 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Survivor 44. yeni bölüme dair merak edilenler haberimizde...

TV8'in fenomen yarışması olan Survivor 2018'in heyecan dolu 43. son bölümünü ardından 44. yeni bölüm fragmanı büyük bir merakla aranmaya başlandı.

Hakan ve Anıl arasında başlayan soğuk savaş Gönüllüler takımını nasıl etkileyecek? 
Hakan, Anıl için, 'Yeni arkadaşlar geldi. Adam bize resmen sırtını döndü. Hindistan cevizi kes, tişört götür. Yüz yüze ateş etmemiştim. Siftahı Anıl yaptı. Bana bu şekilde gelerek hayatının hatasını yaptı ama cezasını çekecek.' sözleri son bölüme damgasını vurmuştu.

44. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Survivor 2018 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Damla'nın, 'Hilmi Cem, Murat ve bana takımı sanki ayağa kaldırmamız gerekiyormuş gibi ayrı stres yüklendiğini hissediyorum' sözleri dikkatleri üzerine topladı.

Murat takımdaki durumdan şikayet ederek, 'Takımdaki psikoloji ve umutsuzluk bizi de aşağıya çekmeye başladı.Kazanmak zorundayız.Biz de geldik daha güçlendik bunu da ispat etmek zorundayız' dedi.

Survivor 2018 44. yeni bölümü ile 12 Nisan Perşembe akşamı saat 20:00'da TV8'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.

İLİşKİLİ GALERİLER

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri