TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 son bölümde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı kıyasıya rekabet etti. Peki, Survivor 2018 eleme adayları kimler? Survivor eleme adayları kimler? İşte ayrıntılar...

Survivor 2018'de oynanan dokunulmazlık oyunu izleyenlerin nefesini kesti. Cumartesi günü oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazandı. Pazar akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı çok büyük mücadele etmesine rağmen 10 - 5 skorlar kazanan taraf yine Gönüllüler takımı oldu.

SURVİVOR 2018 ELEME ADAYLARI KİMLER?

İlk dokunulmazlık oyunun Gönüllüler takımı kazandı ve Ünlüler takımından ilk eleme adayları olarak oylama sonucu Turabi ve Mustafa Kemal'in isimleri yazıldı.

Pazar günü oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda Ünlüler takımı atağa kalkasa da Gönüllüler takımı izin vermedi ve kaybettiler. Ünlüler takımı için yapılan ada konseyinde en çok ismi yazılan ise Merve Aydın oldu.

Böylelikle bu hafta Survivor 2018 eleme adayları belirlenmiş oldu.

Merve, Turabi ve Mustafa Kemal için yapılacak olan SMS oylaması sonucu bu üç isimden biri finale çok yaklaşmışken adaya ve Kıbrıs'taki büyük finale veda edecek.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.