''Arka Sokaklar'ın'' 'Melek komiseri' Zeynep Beşerler geçtiğimiz günlerde gittiği bir partide yarı çıplak siyahi erkekle dans ettiği görüntüler için suskunluğunu bozdu. Zeynep Beşerler "Partiye kocamla gitmiştim" açıklamasını yaptı.

Oyuncu Zeynep Beşerler, geçtiğimiz günlerde katıldığı partide üstü çıplak siyahi bir erkekle dans ettiği haberlerle gündeme bomba gibi düşmüştü. Beşerler, konu hakkında yaptığı açıklamada partiye eşiyle gittiğini açıkladı.

KOCAMLA BERABERDİM

Zeynep Beşerler, "Ağzı olan konuşuyor, benim için önemli değil. O bir arkadaşın doğum günü partisiydi ve kocamla gitmiştim, kendini bilmez bir davetli gelip çekmiş ve bunu hesabından yayınlanmış. Art niyetli yapılmış bir davranış. Bir de ne yapıyorum ki? Erik Dalı, yani orada kendi kendime oynuyorum" dedi.

ÇIKAN HABERLER DANSÇIYI DA ÜZMÜŞ

Çıkan haberlerin dansçıyı da kötü etkilediğini söyleyen Oyuncu, ''O arkadaşın işi dans ve birçok sanatçının arkasında dans ediyor. Burada yaşayan ve ailesi olan bir insan. Irkçı söylemler ve yaptığı iş açısından çirkin şeyler söylediler, bu onu üzmüş" şeklinde açıklama yaptı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.