Sinan Akçıl'ın bu haftaki konuğu babası Saim Akçıl ve kendisinden 28 yaş küçük ikiz kardeşleri Samir ile Elvin oldu. Sinan Akçıl ve aile fertlerinden samimi açıklamalar geldi.

Sinan Akçıl'ın, ''Farklı Sahne'' programında bu hafta babası Saim Akçıl ve onun üçüncü evliliğinden dünyaya gelen ikiz kardeşleri Samir ile Elvin konuk oldu.

28 YAŞ KÜÇÜK İKİZ KARDEŞLERİNİ AĞIRLADI

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, geçtiğimiz günlerde TRT ekranlarında yayınlanan ''Farklı Sahne'' programının çekimi için stüdyoya girdi. Ünlü şarkıcı, yayında bu kez babası Saim Akçıl ile kendinden 28 yaş küçük ikiz kardeşleri Samir ve Elvin'i konuk etti.

ORTAK PROJEMİZ OLACAK

23 Nisan sebebiyle kardeşlerini yayına alan ünlü şarkıcı, ''Bugün benim için gerçekten farklı bir sahne oldu. En çok saygı duyduğum müzik adamını ağırlamaktan gurur duyuyorum. Babamla bir projemiz olacak. Onun da ilk denemesini burada yapacağız'' şeklinde konuştu.

KARDEŞLERİNE SİNAN BAKACAKMIŞ

Evin iki çocuğundan biri olan Sinan Akçıl'ın Son birkaç yılda kardeş sayısı 4'e yükseldi. Önce babası Saim Akçıl'ın ilk evliliğinden olan 8 yaş büyük ablası aileye dahil oldu. Ardından babası üçüncü evliliğinden ikiz çocuk sahibi oldu. Ünlü şarkıcı ''Bir anda çok büyük bir aile olduk. Benden 28 yaş küçük Samir ve Elvin'e ben bakacağım'' dedi.Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.