Sıla'nın Görüntülerinin Ardından Ahmet Kural'ın Avukatından Açıklama Geldi

Ünlü şarkıcı Sıla'nın görüntülerinin çıkmasının ardından Ahmet Kural cephesinde hareketlilik yaşandı. Ahmet Kural'ın avukatı konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Sıla'nın Görüntülerinin Ardından Ahmet Kural'ın Avukatından Açıklama Geldi

Ünlü şarkıcı Sıla, oyuncu sevgilisi Ahmet Kural tarafından darp edildiğini iddia etmiş ve mahkemeye başvurmuştu. Özel bir hastanede darp raporu alan Sıla'ya Ahmet Kural cephesinden itiraz gelmişti.

Kanal D haberin ortaya çıkardığı Sıla'nın arkadaşları ile eğlendiği görüntülerin darp olayından yaklaşık 18 saat sonra çekildiği öne sürüldü.

Yaşanan gelişmelerden sonra görüntülerin dava dosyasına gireceği öğrenildi. Görüntülerin çıkmasıyla birlikte Ahmet Kural cephesinde hareketlilik yaşandı. Ahmet Kural'ın avukatı açıklamalarda bulundu.

'SAVCILIK DOSYASINA...'

Ünlü oyuncunun avukatı Aydın, 'Dün akşam saatlerinde haber kanallarında yayınlanan haber uyarınca, Sıla Gençoğlu'nun, Müvekkil Ahmet Kural'dan şiddet gördüğünü iddia ettiği zamandan 18 saat sonra çekildiği belirtilen kimi görüntüler, kamuoyu ile paylaşılmıştır. Haberde belirtildiği gibi, görüntülerin 'Savcılık dosyasına sunulduğu' yönündeki ifadenin, haber içerisinde sehven dile getirildiğini düşünmekteyiz.

'GÖRÜNRÜLERİ KANALDAN TALEP ETTİK'

Anılan görüntülerden, yayınlanmasının hemen ardından haberdar olmamız nedeniyle, söz konusu görüntüleri haber kanalından elektronik posta ile yazılı olarak talep etmiş bulunmaktayız. Halen, yargıya intikal etmiş söz konusu süreç ile ilgili tüm delil, rapor ve dokümanların savcılık dosyasına sunulabilmesi için çalışmalarımız devam etmektedir. Diğer delillerimiz ile birlikte elde edilen bu yeni görüntüyü de yargı makamlarına ancak 3 Aralık 2018 Pazartesi günü sunabileceğiz.

'iDDİALARIN ASILSIZ OLDUĞUNU İFADE ETMİŞTİ'

Bugüne kadar müvekkilim tarafından, Sıla Gençoğlu'nun iddialarının asılsız olduğu, yargı sürecinin beklenmesi ve adil yargılanma ile savunma hakkına saygı duyulması gerektiği çokça kez ifade edilmiştir.' ifadelerine yer verdi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri-->