Miami'ye tatile giden Acun Ilıcalı'nın eşi Şeyma Subaşı paylaştığı bir fotoğrafa Takipçisinin yorumunu görünce sinirlerine hakim olamadı. Şeyma Subaşı Açtı ağzını yumdu gözünü.

Miami'ye tatile giden Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak altına 'Bye bye Miami i'll be back soon' ( Hoşçakal Miami, yakında döneceğim) yazdı.

''BU NEYİN ÖZENTİSİ ŞEYMA"

Bunu gören bir takipçisi Şeyma Subaşı'nı sert sözlerle eleştirdi. Fotoğrafına, "Neyin özentisi bu İngilizce yazıyorsun, Sydney'de yaşıyorum. Senin yaşında kızlarım var. Burada doğma büyümeler. Türkçe müzik unutmasınlar diye Türk okuluna gönderdim" yorumunu yaptı.

ÇOCUKLARINIZLA İLGİLENİN

Şeyma Subaşı, takipçisinin yorumuna sinirlenerek şu sözlerle cevap verdi: "En basit ingilizce cümlelerimden nasıl bir özentilik çıkarabildiniz anlamak zor. Miami'de yaşayan yurt dışından (İngilizce bilen) arkadaşlarıma Türkçe mi geri gelicem yazayım? Ben ne zaman ne yazmam gerektiğini çok iyi biliyorum merak etmeyin takılacak başka şeyler bulun. İşiniz gücünüz olsun. Gidin çocuklarınızla ilgilenin mesela".

İşte Şeyma Subaşı'nın o paylaşımı:

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.