Seren Serengil'in eski sevgilisi ünlü sanatçı Özay Bakır, Serengil'in nişanlısı Yaşar İpek'in kendisine tehdit mesajları attığını iddia etmişti. Çıkan haberlere ilk açıklama ünlü sunucudan geldi.

Özay Bakır, kendi hesabından yayınladığı bir videoda sahnede şarkı söylediği sırada eski sevgilisi Seren Serengil'in yanında olduğunu gören Yaşar İpek tarafından tehdit edildiği gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu.

SEREN SERENGİL'DEN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Star TV ekranlarında yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programında sunuculuk yapan Seren Serengil olayın perde arkasını canlı yayında anlattı.

ÖZAY'DAN RİCADA BULUNDUM

Serengil; ''Özay ile biz 7 ay önce ayrıldık. Özay'ın sayfasında benim videolarım vardı, kaldırması için ricada bulundum. Kendisi videoları kaldırmadı. Ayrıldığımız için 'o videoların durmasına da gerek yok' dedim'' dedi.

TAKİPÇİSİ YAŞAR'I UYARMIŞ

''Ben Yaşar ile görüşmeden önce böyle bir talepte bulunmuştum, avukatım aracılığıyla da kaldırmasını rica ettik ama inatla silmedi o videoları.'' diyen ünlü sunucu; ''Sonra Yaşar'ın takipçileri Yaşar'ı uyarmış bu konuda... 'Senin evleneceğin kadının, nişanlının videosu duruyor, sen nasıl böyle bir şeyi hazmediyorsun' diye Yaşar da birilerini arayıp video kaldırmasını rica etti'' şeklinde açıklama yaptı.

Serengil; ''Özay, videoları silmeme konusunda inat edince Yaşar bu kez Özay'ı aradı. 'Ben bu kadınla evleniyorum, sen hala bu insanın videosunu tutuyorsun' deyip tartıştılar. Olay bundan ibaret'' dedi.Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.