Sunucu Saba Tümer, Emre Saygı'nın hazırlayıp sunduğu, Türkiye'nin ilk interaktif talk show programı 'Hadi Be'nin konuğu oldu. Saba Tümer samimi açıklamalarıyla dikkat çekti.

'Bayan Kahkaha' lakaplı sunucu Saba Tümer '21 Günde Mutluluk' adlı kitabını neden yazdığını anlattı. Saba Tümer; "Kitabı yaklaşık 9 ayda yazdım. Aslında amacım kitap yazmak değildi. Amacım kendimi mutlu etmekti. Bazı formüller denedim kendi üzerimde. Baktım ki işe yarıyor, 'Bencillik etme Saba, herkesle paylaş, herkes mutlu olsun' dedim. Fiyatı her bütçeye uygun. Herkesin kolayca erişebilmesi için bunu özellikle rica ettim" dedi.

ÇİRKİN ERKEK BEĞENİYORSUN

Ünlü sunucu, "Yakışıklılık mı, karizma mı?" sorusu üzerine, "Karizma. Geçenlerde bir arkadaşım 'Sen hep çirkin adam beğeniyorsun' dedi.
Bence çirkin değil hiçbiri. Bana göre hepsi son derece hoştu. Ama bazı insanlar benim için öyle düşünüyor" ifadelerini kullandı.

''40'LI YAŞLAR DAHA DA ANLAMLI''

Saba Tümer'in, sunucunun "20'li yaşlar mı, 30'lar mı yoksa 40'lar mı?" sorusuna yanıtı; "20'ler değil, orada netim. 30'lar güzel ama 40'lar da anlamlı. 30'lu yaşlarda kendini daha iyi tanıyorsun, hayattan ne istediğini daha iyi anlıyorsun. 40'larda da bunun tadına varmaya başlıyorsun." ifadelerini kullandı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.