Oyuncu Peker Açıkalın, katıldığı bir TV programında 'Karımı Gördünüz mü?' adlı filmde başrolü paylaştığı İvana Sert için şok sözler söyledi. Filmin yapım ekibi Peker Açıkalın'ın İvana Sert hakkında söylediği çirkin sözlerden dolayı özür diledi. İvana Sert Peker Açıkalın'a hakaret davası açacağını belirtti.

Oyuncu Peker Açıkalın 'Söylemezsem olmaz' prorgamına katıldı, canlı yayında sunucuların sorularını yanıtladı. Program sunucusunun 'İvana Sert de bizimle olacaktı. Nerede acaba?' sorusuna Açıkalın, 'O zaman soy adını yumuşak olarak değiştirebiliriz' şeklinde karşılık verdi. Açıkalın; 'o sanatçı değil modacı' diye ekledi.  Bunun üzerine sunucu Açıkalın'a, ''Başrolü paylaştığınız kişi için ''Sanatçı değil' diyorsunuz'' diye karşılık verdi. Peker Açıkalın'ın sunucunun bu yorumuna da cevabı ilginç oldu: ''Başrolü ben paylaşmadım. Yapımcımız paylaşmış''… diye ekledi.

Programın ilerleyen dakikalarında ise Açıkalın, Sert'e yaptığı göndermelerde eleştirilerin dozunu arttırdı. Deneyimli oyuncunun, program yorumcusunun İvana Sert hakkında yaptığı 'Moda ikonu' tanımlamasının ardından 'Motor' dediği duyuldu.

Peker Açıkalın'ın açıklamalarının ardından yapım ekibi İvana Sert'ten ve kamuoyundan özür dileyen bir açıklama yayınladı. İşte o açıklama;

Başrol oyuncumuz Peker Açıkalın'ın, programda kadın başrol oyuncumuz İvana Sert ile ilgili sarf ettiği yakışıksız ifadeler bizi derinden üzmüştür. Peker Açıkalın'ın kadın başrolümüz için söylediği çirkin sözlerden ötürü hem sayın İvana Sert'ten hem de kamuoyundan özür dileriz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur…

Yapım ekibinin bu açıklamasına rağmen İvana Sert yumuşamadı. Peker Açıkalın'a hakaret davası açacağını belirten Sert; "Bundan sonra filmin hiçbir tanıtımına katılmayacağım, ağzımı açmayacağım. Peker bütün kadınlara hakaret etti" diye konuştu.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.