Üstsüz paylaşımı nedeniyle Demet Akalın ve birçok ünlü isim tarafından ağır eleştirilere maruz kalan oyuncu Serel Yereli'ye Fatih Altaylı destek çıktı. Altaylı, "Size ne?" diyerek tepki gösterdi.

'Bodrum Masalı' dizisiyle tanınan genç oyuncu Serel Yereli tatil için gittiği İtalya'da sıcaktan bunalınca bir erkek arkadaşıyla birlikte üstünü çıkarıp çimlere uzandı. ''Yaşasın özgür Avrupa'' diyerek paylaştığı görüntüleri sosyal medyada tepkiye sebep oldu.

ÜNLÜ İSİMLERDEN TEPKİ YAĞDI

Üstsüz fotoğraf paylaşan oyuncuya Demet Akalın'dan sonra Ebru Polat ve manken Tuğçe Aral'da tepki gösterdi.

Demet Akalın, "İşte bu yüzden Serenay'lar zirve oluyor! Bazıları da onun kaç gömlek altı" diyerek oyuncuya tepki göstermişti.

FATİH ALTAYLI SAHİP ÇIKTI

İki gündür sosyal medyadan linç edilen genç oyuncuya destek veren Fatih Altaylı, Akalın'a "Size ne?" diyerek tepki gösterdi.

İşte Fatih Altaylı'nın o yazısı

"SİZE NE?"

Genç bir dizi oyuncusu, İtalya'da üstsüz güneşlenmiş. Türkiye'deki bazı meşhur ablaları bu oyuncuya anında saldırıya geçmişler. O ablalara sormak isterim, 'Size ne?' diye.

Kılık kıyafet bekçisi misiniz? Edep muhafızı mısınız? Siz kimsiniz Hangi hakla bu konuda ahkâm kesme cüretini elde edersiniz. Bu hadsizliğinizin gerekçesi nedir!''Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.