İrem Helvacıoğlu'nun O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programına katılmasının ardından Sen Anlat Karadeniz dizisinin yapımcısı Osman Sınav arasında kriz yaşanmıştı. Osman Sınav, İrem Helvacıoğlu kararını açıkladı.

Sen Anlat Karadeniz dizisinde hayat verdiği Nefes karakteriyle gönüllere taht kuran İrem Helvacıoğlu ve dizinin yapımcısı Osman Sınav arasında kriz yaşanmıştı.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programında şarkı söyleyen İrem Helvacıoğlu, fragmanlarda yer alırken yayınlanan bölümde görüntülerinin çıkarılması büyük merak konusu olmuştu.

İrem Helvacıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dizinin yapımcısı Osman Sınav'ın görüntüleri kaldırttığını açıklamıştı.

Osman Sınav ise kendisinden izin almadan programa katıldığını ve hayat verdiği Nefes karakterinin zarar göreceğini düşündüğü için Acun Ilıcalı'dan görüntüleri yayınlamamasını rica ettiğini ifade etmişti.

OSMAN SINAV'DAN İREM HELVACIOĞLU AÇIKLAMASI

Osman Sınav, İrem Helvacıoğlu'nun kadrodan ayrılıp ayrılmayacağı konusuna açıklık getirdi.

Osman Sınav, 'Diziden yüz insan ekmek yiyor. Bu işe büyük emek veriyor. Bir yanlış hareket yüzünden herkesin ekmeğiyle oynayamam.' açıklamasında bulundu.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.