22 Temmuz 2019
  • Istanbul 23.89°
  • Ankara 17.78°
  • Izmir 24°
İmsak 03:53
Güneş 05:43
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:38
Yatsı 22:20
BIST101.849
Dolar5,6644
Euro6,3523
Altın259,40

Nihat Doğan Özür Diledi: Bir Daha Asla Yapmayacağım

Ünlü türkücü Nihat Doğan sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak bir daha magazin programı yapmayacağını söyledi. Doğan ayrıca, başta Gülben Ergen olmak üzere tüm sanatçı dostlarından da özür diledi.

Nihat Doğan Özür Diledi: Bir Daha Asla Yapmayacağım

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, sosyal medya sayfasından açıklama paylaşarak, "Topraktan geldik, toprağa gideceğiz, mesele çamurlaşmamak! Empati yapmak, kendini sorgulamak, hatalarınla yüzleşmek insanlaşmıştır, hatada yanlışta, ısrar ise şeytani bir fıtrattır. Bir daha kesinlikle magazin programı yapmayacağım." dedi.

"TÜM SANATÇILARDAN HELALLİK İSTİYORUM"

Sosyal medya sayfası üstünden takipçileriyle videosunu paylaşan Nihat Doğan, "Dünya tahta bir beşikle gelip, tahta bir baston ile gelip gideceğimiz bir mekandır. Topraktan geldik, toprağa gideceğiz, mesele çamurlaşmamak! Empati yapmak, kendini sorgulamak, hatalarınla yüzleşmek insanlaşmıştır, hatada yanlışta, ısrar ise şeytani bir durumdur. Bir daha kesinlikle magazin programı yapmayacağım bu nedenle de, üzdüğüm kırdığım hakkına girdiğim vebalini ve ahını aldığım başta @gulben123 olmak üzre tüm sanatçı dostlarımdan helallik istiyorum. Ha bu arada ben programı bırakırken koltuğuma göz diken insanların bana adamlık dersi vermesi gereksizdir. Kimseyle kavga etmek gibi bir uğraşım da yok. Rabbim hepimizin yolunu açık eylesin hepimize bol kazançlar versin inşaAllah." dedi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri