Nefes Nefese Dizisi Fragman - 4. Bölüm - 2. Fragman

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Nefes Nefese dizisi 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes Nefese dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes Nefese 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes Nefese 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Nefes Nefese dizisi 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes Nefese dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes Nefese 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Nefes Nefese 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ayrıntılar haberimizin detayında...

Başrollerinde Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun gibi ünlü isimlerin yer aldığı Nefes Nefese dizisi 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

NEFES NEFESE 4. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Nefes Nefese dizisi 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Nefes Nefese dizisi 4. bölüm 2. fragmanında; Yusuf iki ateş arasında kalmıştır. Babasını kurtarabilmek için Rüya'yı Boran'a vermek zorundadır.

Boran ve Yasin, hem Rüya hem de zümrüdü ele geçirdiklerini zannederken kötü bir sürpriz onları beklemektedir. Çünkü; Atmaca, zümrüdü almak için ikisini gözden çıkarmıştır.

Şakir Ağa evine döner ve bayram havası yaşanır ancak gelen bir telefon herkesi alt üst eder.

Nefes Nefese 4. yeni bölümü ile 29 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20:00'da Star TV'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri