Deniz Seki'nin Seda Sayan'ın eski aşkı Murat Karabova ile ilişkisi gündeme bomba gibi düşmüştü. Ancak Deniz Seki'nin geçtiğimiz günlerde Tayfun Topal'la el ele görüntülenmesi şok etkisi yarattı.

Bir süredir birlikte oldukları iddia edilen Deniz Seki ve Seda Sayan'ın eski aşkı galerici Murat Karabova'nın, Seren Serengil ve Yaşar İpek'in nişan törenine beraber katılması aşklarını ilan ettikleri şeklinde algılanmıştı.

EL ELE GÖRÜNTÜLENDİ

Ancak Deniz Seki'den gelen son hareket şok etkisi yarattı. Ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde gazeteci Tayfun Topal'la Bodrum'da el ele yakalandı.

Olayın ardından Murat Karabova yaşadıklarını ilk kez anlattı.

ARKADAŞLARI İLİŞKİMİZE KARIŞTI

Deniz Hanım'la güzel vakit geçirdik diyen Murat Karabova; ''Sanatçı olduğu için yakın arkadaşları ilişkimize karışmaya başladı. Ele ele çıkın vs. gibi konuşmalar oldu bende bunun şu an olamayacağını söyledim. Biraz huzursuzluk yaşadık ve bunun sonucunda bir hafta ayrı kalma kararı aldık'' dedi.

Hızlandırılmış bir ilişki yaşamayı sevmediğini söyleyen Karabova; ''Ben Deniz'in elini tutmuş olsaydım bırakmazdım ama elini tutmam için de zamana ihtiyacım vardı'' şeklinde açıklama yaptı.Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.