19 Ağustos 2019
  • °
  • Ankara 20°
  • Izmir 27.22°
İmsak 04:35
Güneş 06:10
Öğle 13:13
İkindi 17:00
Akşam 20:06
Yatsı 21:35
BIST95.286
Dolar5,6595
Euro6,2755
Altın272,17

Murat Başoğlu Davasında Yeni Gelişme! Murat Başoğlu Yeniden mi Yargılanacak?

Yeğeni Burcu Başoğlu ile 2017 yılının yaz aylarında teknede uygunsuz bir şekilde görüntülenen Murat Başoğlu'nun beraati istendiği davada karar bozuldu. Mahkeme Murat Başoğlu'nun yeniden yargılanmasına karar verdi.

Murat Başoğlu Davasında Yeni Gelişme! Murat Başoğlu Yeniden mi Yargılanacak?

Murat Başoğlu Yeniden mi Yargılanacak?

Ünlü sunucu Murat Başoğlu, 2017 yılının yaz aylarında Bodrum'da öz yeğeni Burcu Başoğlu ile teknede uygunsuz görüntüleri çekilmiş ve magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Olay magazin skandalı olmaktan çıkmış ve yargıya taşınmıştı.

Murat Başoğlu, Hayasızca hareketlerde bulunmak suçundan bodrum 4. Asliye Ceza Mahkesi tarafından yargılanmış ve davadan beraat etmişti. Ünlü sunucu ve yeğeni hakkında görülen davaya itiraz edilmiş ve dosya temyize gönderilmişti.

15. Ceza Dairesi cinsel saldırı ve taciz suçlamalarından temyiz incelemesini tamamladı. Dosyada eksiklikler olduğu fark edildi ve dava dosyası yeniden Bodrum'da yer alan mahkemeye gönderildi.

DOSYADA BİR EKSİK DAHA ÇIKTI

Bodrum'da incelemelerde bulunan Cinsel Suçlar Dairesi, Murat Başoğlu'nun mahkemeye çıktığında hakimi reddettiği ve başka bir hakim talebinde bulunduğu ancak mahkemenin bu talep hakkında karar vermeden dosyayı karara bağlaması ikinci eksik olarak ortaya çıktı.

Cinsel Suçlar Dairesi, dosyayı yeniden Bodrum'a gönderdi. İlk duruşmada beraat kararı çıkmasının ardından dosyadaki eksikliklerin düzeltilmesinin ardından duruşma yapılmasına karar verildi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri