Merve Boluğur'dan Ayrılık Sonrası Cesur Paylaşım

Hakan Sabancı ile yaşadığı aşk sonucu magazin gündemine bomba gibi düşen Merve Boluğur şimdide ihanete uğradığı haberleri ile gündemde yer almaya devam ediyor. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan güzel oyuncu Merve Boluğur, 'yıkılmadım ayaktayım' dedirtti.

Merve Boluğur'dan Ayrılık Sonrası Cesur Paylaşım

Hakan Sabancı ile yaşadığı aşk sonucu magazin gündemine bomba gibi düşen Merve Boluğur şimdide ihanete uğradığı haberleri ile gündemde yer almaya devam ediyor.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan güzel oyuncu Merve Boluğur, 'yıkılmadım ayaktayım' dedirtti.Merve Boluğur ve kendisinden 3 yaş küçük olan Hakan Sabancı ile geçtiğimiz günlerde sürpriz bir aşka yelken açmıştı Ünlü çiftin bu ilişkisi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Hakan Sabancı, geçtiğimiz gün davetli olduğu bir düğünde eski seviglisi, Evely Kazantzoğlu ile yakınlaştığı iddiları gündemi sarstı.Hakan Sabancı'nın ihanet iddilarına sessiz kalan güzel oyuncu Boluğur, herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Merve Boluğur takipçilerindne birçok yorum aldı. Güzel oyuncu yorumları silmedi bir cevap da yazmadı.

Merve Boluğur'un yapmış olduğu o paylaşım;Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR