23 Temmuz 2018
  • Istanbul 28°
  • Ankara 20°
  • Izmir 24°
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
BIST94.082
Dolar4,7932
Euro5,6125
Altın189,513

Meleklerin Aşkı Yeni Bölümü Olan 3. Bölümde Neler Yaşanacak?

Show TV ekranlarında yayınlanan Meleklerin Aşkı dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı dizisi fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar...

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Meleklerin Aşkı dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı fragmanı yayınlandı mı? Meleklerin Aşkı dizisi fragmanı yayınlandı mı? sorularının yanıtı haberimizin detayında...

Başrollerinde Oya Başar, Gülper Özdemir ve Berkay Hardal'ın rol aldığı Meleklerin Aşkı dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

MELEKLERİN AŞKI 3. BÖLÜM FRAGMANI

Meleklerin Aşkı dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Meleklerin Aşkı dizisi 3. bölüm fragmanında; Necmettin, ortadan kaybolan tarantulayı küçümser ve Yağmur'un üstünü çıkarmasını kastederek, '“Hayret bir şey küçücük haşerat yüzünden insan soyunur muymuş' demesi üzerine örümcek omzuna düşer. Korku ile üstünü çıkarmaya başlayan Necemettin kendi lafını yutmuş olur.

Melek ise hayalindeki sevgiliyi anlatır.

Öte yandan rukiye, Melek ve Yağmur'u alıp Alaçatı'ya tatile gider. Orada Nuri Alço ile karşılaşırlar ve Rukiye'ye olan ilgisi Yağmur ve Melek'i çok şaşırtır.

Meleklerin Aşkı 3. bölümü ile 19 Temmuz Çarşamba akşamı saat 20:00'da Show TV'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.