Meleklerin Aşkı Dizisi Oyuncuları Konusu

Show TV'nin yaz sezonu için ekranlara hazırladığı dizisi Meleklerin Aşkı aşk ve romantik komedinin bir arada olduğu hikayesi ile bomba geliyor.

Meleklerin Aşkı Dizisi Oyuncuları Konusu

Show TV ekranlarından yayınlanacak olan ve yaz sezonu için çekimine başlayan Meleklerin Aşkı dizisi oyuncuları, konusu ile ilgili detaylar haberimizde...

Yapımcılığını Süreç Film'in yağtığı, dizinin yönetmen ve senaristliğini Ersoy Güler'in üstlendiği 'Meleklerin Aşkı' dizisi oyuncu kadrosu belli oldu. 

MELEKLERİN AŞKI DİZİSİ OYUNCULARI

Meleklerin Aşkı dizisinin çekimleri Zekeriyaköy'de başladı. Meleklerin Aşkı oyuncuları arasında Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Arda Adil Görgen gibi başarılı isimler yer alıyor.

MELEKLERİN AŞKI DİZİSİ KONUSU

Yağmur bebekken annesi tarafından huzurevine bırakılmıştır. Yağmur çok zeki, merhametli, sevgi dolu bir adamdır. Melek, Yağmur'un tam aksine inatçı bir kızdır. Melek'in annesi Rukiye ise bu iki farklı insanı bilrştirecek olan kişidir.

Rukiye damadına ve kızına sinirlenip huzurevine yerleşmiştir. Rukiye, Yağmur'u öz oğlu gibi sever ve Melek ile evlenmesi için elinden gelen her şeyi yapar. Rukiye'nin işi kolaydır çünkü Yağmur, Melek'e aşık olmuştur.

Meleklerin Aşkı dizisi fragmanı henüz yayınlanmadı.

Aşk ve romantik komedinin harmanlandığı bu dizi Meleklerin Aşkı izleyenleri hem güldürmeye hem de duygu dolu anlar yaşatmaya geliyor.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri