22 Temmuz 2019
  • Istanbul 30°
  • Ankara 29°
  • Izmir 35°
İmsak 03:53
Güneş 05:43
Öğle 13:16
İkindi 17:12
Akşam 20:38
Yatsı 22:20
BIST101.064
Dolar5,6845
Euro6,3834
Altın260,80

Mehtap Taşkıran Kimdir?

Mehtap Taşkıran ismi çoğunuzun kulağına tanıdık gelecektir. Hatta TV programlarının, özellikle evlilik programlarının müdavimi iseniz onu mutlaka hatırlayacaksınız.”Kısmetse olur” dan. Peki, Mehtap Taşkıran Kimdir? İşte merak edilenler...

Mehtap Taşkıran Kimdir?

Mehtap Taşkıran ismi çoğunuzun kulağına tanıdık gelecektir. Hatta TV programlarının, özellikle evlilik programlarının müdavimi iseniz onu mutlaka hatırlayacaksınız.”Kısmetse olur” dan. Peki, Mehtap Taşkıran Kimdir? İşte merak edilenler...

Biyografisi

Mehtap Taşıran, 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur.
Eğitimini Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü’nde tamamlamıştır.
Kısmetse Olur yarışmasının birinci sezonunda da yarışan sivri dilli yarışmacı ikinci sezona da katılmıştır.
Evde tartışmalarla ve çıkardığı olaylarla kendinde söz ettirmektedir.

Daha önce evlenip ayrılmış olan Mehtap’ın bir kızı vardır, evlenmek için bir kez daha şansını deneyerek yarışmaya tekrar katılmıştır.

Yozgat doğumlu olan Mehtap Taşkıran 20.04.1985’de doğmuştur. Gelin adaları içinde en dikkat çekenlerden biri olan Mehtap yaşına rağmen son derece genç ve sempatik görünmektedir. Her zaman bakımlı olmayı ihmal etmeyen Mehtap Taşkıran son derece düzgün bir fiziğe de sahiptir.

Evin en güzel gelin adayının boyu 1.71 cm. olup 57 Kg. ağırlığındadır. Yeşil gözlü yarışmacı Şu an İstanbul’da yaşamaktadır, Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Bölümünden mezun bir muhasebecidir. Boğa burcunda olan güzel aday sarı saçlarıyla da oldukça çekicidir.

Yarışmayı izleyenler tarafından sivri dilli olduğu anlaşılan Mehtap Taşkıran yarışmadan önceki yaşamında bir evlilik yaşamış ve boşanmıştır. Bu evlilikten doğmuş bir kız evlada sahiptir.

Kendine bir damat bulma arayışında olan Mehtap “Kısmetse olur” evindeki yarışmacılardan biri olan Murat Özbakan ile yakınlaşmıştır. Eşi olacak kişide aradığı kriterler arasında beyaz te ve romantizm vardır. Ayrıca. Eşi olacak kişinin dış görünüşü çok önemsemediğini belirten Mehtap, komik, kendini güldürebilecek erkeklerden hoşlandığını söylemektedir.

Kısmetse olur evinde atılgan ve kendini göstermeye uygun yapısıyla dikkatleri sürekli üzerine çekmektedir. Aradığını bulma umudunun hep olduğunu söyleyen çekici yarışmacı her bölümde izlediği kadarıyla kendi üzerine düşeni de yapıyor. Eğer yarışmayı Mehtap Taşkıran kazanırsa damadıyla birlikte ödüle sahip olacaklar. Yarışmanın en güçlü adaylarından olan Mehtap Taşkıran 1. Sezonun sonunda da henüz aradığını bulamamıştı. 7 kadın ve 7 erkek arasında kıyasıya yarışma sürüyor. Evlilik planları içinde olan ve yarışmaya katılan adaylar arasında o haftanın birincisi seçilenler para ödülü kazanıyor. Elenenlerin hayalleri suya düşse de onların yerine gelenlerle, evde kalanlar arasında aşk arayışı devam edecek.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.


 
 

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri