Ünlü oyuncu Mehmet Akif Alakurt, sosyal medyada 'Adanalı' isimli dizide aldığı rolle ilgili yaptığı açıklamayla şok etmişti. Alakurt, sosyal medya hesabını sitemli bir mesajla kapattı.

Kasım 2008'de yayın hayatına başlayıp 7 Kasım 2010'da final yapan 'Adanalı' dizisinde 'Maraz Ali' karakterine can veren Mehmet Akif Alakurt, geçtiğimiz aylarda diziyle ilgili mesajlara sinirlenerek sosyal medya hesabından küfür etmişti.

Canlandırdığı Maraz Ali karakterinin topluma kötü örnek olduğunu öne süren Mehmet Akif Alakurt, sonunda bir veda mesajı paylaşıp takipçi sayısı hızla artan sosyal medya hesabını kapattı.

MARAZ ALİ SOYTARI BİR KARAKTERDİR

Ünlü oyuncu mesajında, ''Adanalı ile ilgili son olarak şunu söyleyip bu sayfayı kapatıyorum sevgili arkadaşlarım. Maraz Ali karakteri dizideki diğer tüm karakterler gibi soytarı bir karakter olarak yazılmış bir karakterdir .(Bunu ben işin içine girdikten sonra ve karakter yorumlamasını gördükten sonra fark ettim.) Bizim verdiğimiz şekille bir şeye benzemiştir. Bunu masa arkasında çok iyi bilirler ama dile dökme cesaretleri yoktur. Analiz etmek için projenin bütünü içindeki farklılıklara dikkat etmeniz yeterlidir'' yazdı.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.