Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi heyecan dolu 5. son bölümünün ardından izleyenler 6. yeni bölüm fragmanı için araştırmalara başladı. Peki, Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mehmed Bir Cihan Fatihi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi ile ilgili merak edilen bütün detaylar haberimizde...

Kanal D ekranlarında yayınlanan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi 5. son bölümüyle dün akşam ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan 5. bölümünün ardından 6. yeni bölüm fragmanı için arayışlar başladı. Peki, Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

MEHMED BİR CİHAN FATİHİ 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi 6. yeni bölüm final fragmanı yayınlandı. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisi 6. yeni bölüm fragmanında; Sultan Mehmed, Konstantiniyye için adımlarına devam eder. Bizans İmparatoru Konstantinos, İshak Paşa ve Çandarlı'dan gizli yürüttüğü plana devam eder. Şehzade Orhan ise Konstantinos ile iş birliği yapma sınırındadır.

Diğer yandan Eleni'nin, Mehmed'in yanında olması Bizans İmparatorluğu tarafından tepki çeker. Eleni'yi sıkıştırabilmek için Evdokya'yı görevlendirirler.

Mehmed Bir Cihan Fatihi 6. final bölümü ile 1 Mayıs Salı akşamı saat 20:00'da Kanal D'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.