23 Temmuz 2018
  • Istanbul 28°
  • Ankara 20°
  • Izmir 24°
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
BIST94.082
Dolar4,7932
Euro5,6125
Altın189,513

Kocaman Ailem Fragman - 6. Bölüm - 3. Fragmanı

ATV'de yayınlanan Kocaman Ailem dizisi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi 6. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

ATV ekranlarında yayın hayatına yeni başlayacak olan Kocaman Ailem dizisi 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi yeni bölüm fragmanı  yayınlandı mı? Kocaman Ailem  yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi 6. yeni bölüm 3. fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

Başrollerinde Levent Ülgen, Emre Karayel ve Özge Özder gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kocaman Ailem dizisi 6. bölüm 3. fragmanı yayınlandı.

KOCAMAN AİLEM DİZİ 6. BÖLÜM 3. FRAGMANI YAYINLANDI

Kocaman Ailem dizisi 6. bölüm 3. fragmanında; Hulusi, Demir ile konuşur ve Jale'nin kendisi ile alakası olmadığını nasıl anlamadığını sorar. Demir, 'Ben kim olduğunu biliyordum' der.

Öte yandan çocuklar anneleri ile barışmaya çabalar ve yağmurun altında bekler. Hulusi bu manzara karşısında çok duygulanıyor.

Kocaman Ailem 6. bölümü ile bu akşam saat 20:00'da ATV'de...

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.