Kocaman Ailem Fragman - 3. Bölüm - 2. Fragmanı

ATV ekranlarında yayın hayatına başlamış olan Kocaman Ailem dizisi 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

ATV ekranlarında yayın hayatına yeni başlayacak olan Kocaman Ailem dizisi 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi yeni bölüm fragmanı  yayınlandı mı? Kocaman Ailem  yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kocaman Ailem dizisi 3. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

Başrollerinde Leevent Ülgen, Emre Karayel ve Özge Özder gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kocaman Ailem dizisi 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

KOCAMAN AİLEM DİZİ 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI YAYINLANDI

Kocaman Ailem dizisi 3. bölüm 2. fragmanında; Hulusi'nin evine çocukları ve anneleri taşınmıştır. Nurten ise Hulusi'ye karşı bir savaş başlatmıştır. Diğer yandan Şinasi yeğenlerini çoktan sevmiş ve varlıklarına alışmıştır.

Hulusi çocuklarını daha yakından tanımak ister. Öte yandan Jale'yi hatırlayamayan Hulusi gerçeklerin peşine düşer.

Elif ve Demir'in arası kıskançlık konuları yüzünden bozulur. Güzide kendine yeni hedef olarak Selim'i seçmiştir. Şinasi şirketi kurtardığını düşünürken daha büyük bir tehlikenin içerisine attığının farkında değildir.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.

Yorum Yaz

Diğer Magazin Haberleri