Ünlü şarkıcı Yusuf Güney, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden tanıştığı kız arkadaşı Deniz Ç.'yle Bebek'te bir mekanda hesap yüzünden darp ettiği iddia edildi. Güney, hakkında bu haberi çıkaran gazeteciye hakaret etti.

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Güney, konuşurken sinirlerine hakim olamadı ve ses tonu sık sık yükseldi. Gazetecilere hakaret eden Güney'i susturmak için sunucular araya girdi.

'HABERİ BU ŞEKİLDE YAYINLAYANLARIN YAPTIĞI AYIP'

Kız arkadaşını darp ettiği haberlerini kesin bir dille yalanlayan Güney, 'Benim böyle bir şey yapacağım kimin aklına gelir. Haberi bu şekilde yayınlayan arkadaşlarımın yaptığı ayıp ve terbiyesizliktir. Onun isteği üzerine gece dışarı çıkarak güzel bir mekana gittik. Ben alkol almıyorum ama o aldı. Türkiye'de sıkıntılı algılanabilecek hareketler yaptı.

'HESAPLA İLGİLİ UFAK BİR OLAY OLDU'

Bizde kalktık. Orada hesapla alakalı ufak bir olay oldu güldük hallettik. Sonra taksiye binince başka mekana gitmek istedi ancak ben istemedim sonra birden argo kelimeler kullanarak bağırmaya başladı. Takside bana saldırmaya başladı. Arkadaşı da vardı oda şok oldu ben de sonra kendisini zaptetmedik çıldırdı.

'TAKSİDEN İNDİK SALDIRMAYA DEVAM ETTİ'

Taksiyi kenara çektirdim indik saldırmaya devam etti. Sonra olayı ben yapmışım gibi polis çağırdı. Polisler geldi karakola gittik karşılıklı şikayetçi olduk. Benim elim ayağım her yerim mosmor oldu gidip darp raporu aldım. Bunu yapanda kız arkadaşım. Asıl darp edilen benim ben lafını bile etmedim. Kendisinde de hiçbir şey yok. Buna rağmen şikayetçi oldu.

'KENDİMDE DEĞİLDİM DEDİ ŞİKAYETİNİ GERİ ÇEKTİ'

Beni gören polisler bile 'ne oldu sana' diye sordu. Aradan birkaç saat geçti ayıldıktan sonra yaptığının yanlış olduğunu anladı. Yanımızdaki arkadaşı da 'sen ne yaptın' diye sordu. 'Ben kendimde değildim' diyerek şikayetinden vazgeçti. Bende şikayetimi geri çektim. Hala da konuşuyoruz sıkıntı yok. Biz 4 aydır birlikteyiz. İlk defa böyle bir şey yaşadık.

'AHMET KURAL OLAYINDAN SONRA EN UFAK ŞEYİ BÜYÜTÜYORLAR'

Arkadaşım zamanında yaşadığı şeylerden dolayı sinir hapları kullanıyormuş ben bu durumlarını bilmiyordum. Bir erkeğin bir kadına dokunması çok saçma zaten. Ahmet Kural ve Sıla olayından sonra en ufak şeyi büyütmeye başladılar. Olayın içini bilmeden saçma haberler yapılmaya başlandı.' dedi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.