Son dönemde magazin camiası boşanma ve ayrılık haberleriyle sarsılmaya devam ediyor. Bu durum karşısında korkuya kapılan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti evliliklerini kurtarmak için büyük bir atılım yaptı.

2017'de dünya evine giren ünlü çift, yoğun çalışma temposu, hayranlarından gördükleri ilgi ve şöhretin evliliklerine zarar vermemesi için ciddi bir adım attı.

Hollywood dünyasının ünlü çiftlerini örnek alan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, önceki haftalarda Psikolojik destek veren Esentepe'deki bir kliniğe gitti.

FAHRİYE EVCEN KISKANDI

Dünyaca ünlü modellerden sosyal medyada yorum alan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit son olarak Amerika'lı ünlü spor hacasından beğeni alması Fahriye Evcen'i harekete geçirdi.

FAHRİYE EVCEN İSTEDİ

Metropol hayatından şöhrete kadar yaşamlarındaki her şeyin psikolojilerinde yaratabileceği problemlere karşı şimdiden önlem almak isteyen çift bu kliniğe düzenli olarak gitmeye başladı.
Eşine karşı kıskanç tavırlarıyla bilinen Fahriye Evcen'in bu kararda etkisi büyük.Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.