Esra Erol'un orkestra şefi Emrah Albayrak, stüdyo şefi eşi Eda Gök'ü yine aynı programın eski solistlerinden Burcu Sinem Ünsal ile aldatması gündemi sarsmıştı. Kilit isim Burcu Sinem Ünsal sessizliğini bozdu.

Geçtiğimiz hafta Esra Erol'da da büyük bir ihanet şoku yaşanmıştı. Stüdyo şefi ve aynı zamanda Seda Sayan'ın yeğeni olan Eda Gök, orkestra şefi eşi Emrah Albayrak tarafından aldatıldığı öğrenmiş ve tek celsede boşanmıştı.

10 senedir Esra Erol'da programında orkestra şefliği yapan Emrah Albayrak'ın eşini en yakın arkadaşlarından Burcu Sinem Ünsal ile aldatması şok etkisi yaratmıştı. Aynı zamanda evli ve iki çocuk annesi olan programın eski solisti Burcu Sinem Ünsal sessizliğini bozdu.

Sosyal medya hesabından gülümseyen bir fotoğrafını paylaşan eski solist tepkilere neden olunca hikaye bölümünden kısa bir açıklama yaptı.Aldatma hikayesinin üçüncü ismi Ünsal; "Kendi hayatınıza bakın siz önce. Her şeyin bir açıklaması vardır bu hayatta" dedi.Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.