Ünlü oyuncu Mert Fırat ile adı aşk dedikodularına karışan İdil Fırat mekan çıkışı gazetecilerin ihanet iddialarını sorması üzerine koşar adım uzaklaştı.

Magazin camiası yeni bir aşk bombasıyla sallanıyor. Mert Fırat'ın hakkında hiç konuşmadığı aşk hayatı karışmaya devam ediyor.

Ünlü oyuncu Hande Doğandemir ile bir süredir aşk yaşayan Mert Fırat'ın adı aynı dizide rol aldığı oyuncu Gökçe Bahadır ile anılmaya başlayınca ilişkisi sona ermişti. Hande Doğandemir ve Mert Fırat çıkan haberlerin ardından tekrar bir arada görüntülenmişti. 

Tam herşey düzeliyor barışacaklar derken, yakışıklı oyuncu bu kez sosyetik güzel İdil Fırat ile başbaşa yemek yerken kameralara takıldı.Magazin dünyası karışık aşk dörtgenini anlamaya çalışırken İdil Fırat önceki akşam bir mekan çıkışında objektiflere yansıdı.

Etiler'de arkadaş grubuyla bir mekandan çıkan İdil Fırat muhabirleri karşısında görünce kısa süreli bir şok yaşadı. Basın mensupları tarafından sorulan ihanet haberlerine cevap vermeyen sosyetik güzel koşar adım uzaklaştı.Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.