Oyuncu Hande Erçel'in bir süredir kanser ile savaşan annesi Aylin Erçel, dün tedavi altında olduğu hastanede hayatını kaybetti.

HANDE ERÇEL, TAZİYELERİ KABUL EDERKEN AYAKTA DURMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİ

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in kanser tedavisi gören annesi Aylin Erçel yaşamını yitirdi. Annesinin ölümüyle kahrolan Hande Erçel'e sevenleri sosyal medya üstünden binlerce başsağlığı mesajı gönderdi. Yaşamını yitiren Aylin Erçel için bugün Zincirlikuyu Camii'nde cenaze töreni yapıldı. Törende, Hande Erçel taziyeleri kabul ederken ayakta durmakta güçlük çektiği fark edildi.

CENAZE TÖRENİNE BİRÇOK ÜNLÜ İSİM KATILDI

Annesini yitiren Hande Erçel'i arkadaşları tek başına bırakmayarak teselli etmeye uğraştı. Aylin Erçel'in cenaze törenine Murat Dalkılıç, Bestem Su Özdemir, Tolga Sarıtaş, Tolgahan Sayışman, Ahmet Mümtaz Taylan gibi sinema ve dizi oyuncuları katıldı.

Yaşamını yitiren Aylin Erçel için rahmet dileyen Murat Dalkılıç, "Allah rahmet eylesin, güzel bir melek gitti. Allah huzura kavuştursun" sözlerini kullanarak üzüntüsünü dile getirdi.

Aylin Erçel, bugün Zincirlikuyu Camii'nde ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazının sonrasında Zincirlikuyu Mezarlığı'nda defnedildi.

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı kaydırın.