Gündeme bomba gibi Gülben Ergen Burak Törer aşkında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Gülben Ergen sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu ve samimi duygularını dile getirdi.

İkili çıkan aşk dedikodularına ilk önce sessiz kalmış daha sonra ünlü şarkıcı Gülben Ergen de yapımcı Burak Törer de bu aşkı doğrulayan açıklamalarda bulunmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Törer Gülben Ergen'le el ele fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşarak aşkını resmen ilan etmişti.

Daha sonra da Törer Gülben Ergen'le çekilmiş romantik bir pozunu sosyal medyayda yayınlayarak fotoğrafı yorumlara kapatmıştı.

Dün de Sıkıntılı günlerini geride bıraktığını dile getiren Gülben Ergen bir paylaşımda bulundu.

BEN TEK BAŞMA ÇOK AĞLADIM

"Mutsuzluğa ortak olmayı seçmek yerine, mutluluğu paylaşmak daha sıcak ve sevgi doludur'' yazan sanatçı; duygularını; ''Ben tek başıma çok ağladım. Kimseye verilemeyecek hesabım yok. Acılar, haksızlıklar, iftira, hakaret, ve dahasını bana el birliği ile yaşatan herkes hesabını hukukla ödedi, ödemeye devam edecekler'' sözleriyle dile getirdi.

SEN NE GÜZELSİN HAYAT

Şimdi sahnem, konserlerim, işlerim hızla ışıldarlarken, bir de yüreğime ışık düşmüş, aşk düşmüş'' diyen Gülben Ergen; ''Sen ne güzelsin hayat... Sabrını ölçtüğüne hep mi ödül verirsin? Sen ne özelsin sabır, şükür, hak, ilahi adalet Zift karası yüreklerin tadamadığı, tanımadığı duyguların temizliği ile ve sonsuz bir güçle selamlıyorum dostumu, düşmanımı Hoşgeldin bahar" notunu düştü.

İşte Ergen'in o paylaşımı:

Son Dakika Magazin Haberleri için aşağı doğru kaydırın.